Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 29 12311 ... PosljednjePosljednje
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 281
Like Tree37Likes

Tema: Bolnička dijeta (3 kg u 3 dana)

Junior Member
    Datum pristupanja
    29.07.2013.

Bolnička dijeta (3 kg u 3 dana)

Dosta sam vremena provela tražeći neku super brzu i učinkovitu dijetu i sasvim slučajno naišla na "bolničku dijetu" , dosta me privukao drugi naziv "-3kg u tri dana", pa sam se odlučila sama pokušati. Bila sam na ovoj dijeti prošlog ljeta i u 15 dana skinula 10kg!!! Oduševila sam se, nisam mogla biti sretnija, a najbolji dio je što se kilaža do danas nije vratila! Odlučila sam opet pokušati s tom dijetom jer je prvi pokušaj bio tako učinkovit, ali ovaj put sam odlučila voditi on-line dnevnik, jer vjerujem da mogu pomoći dosta ljudi s problema s kilažom! Sutra mi je prvi dan od 15. Dijeta ide ovako:
    Sastoji se od 3 ciklusa po 5 dana. Jelovnika se treba STROGO pridržavati,a jedino pravilo je da NEMA preskakanja obroka.
    Jelovnik za 5 dana:

Doručak je uvijek isti tokom dijete: naranča, dvopek, šalica kave ili čaja bez šećera.

1. Prvi dan:

Ručak:

- 1 naranča

- 1 kuhano jaje

- 1 kiselo mlijeko

Večera:

- 2 kuhane rajčice

- 2 kuhana jaja

- 1 glavice zelene salate

2.Drugi dan:

Ručak:

- 1 naranča

- 1 kuhano jaje

- 1 kiselo mlijeko

- 2 dvopeka

Večera:

- 125 g kuhanog mesa

- 1 naranča

- 1 dvopek

- 1 šalica kave ili čaja bez šećera

3.Treći dan:

Ručak:

- 1 naranča

- 1 kuhano jaje

- 1 kiselo mlijeko

- 1 glavica salate

Večera:

- 125 g kuhanog mesa

- 1 naranča

- 1 dvopek

4.Četvrti dan:

Ručak:

- 125 g svježeg kravljeg sira

- 1 rajčica

- 1 dvopek

Večera:

- 125 g kuhanog mesa

- 1 naranča

- 1 dvopek

5.Peti dan:

Ručak:

- 200g kuhanog mesa ili ribe

- 1 rajčica

- 1 dvopek

Večera:

- ½ kg kuhanog povrća (mrkve, graška, krumpira)

- 1 kuhano jaje

- 1 rajčica

To je to.
    Imate li vi iskustva s ovom dijetom? Kakvi su vam rezultati? Imate li ikakvih preporuka ili savjeta?

Junior Member
    Datum pristupanja
    30.07.2013.
    Meni je 4.dan danas kako držim tu dijetu. Treba danas da jedem taj sir, ali ne prija mi. Da li se moze nečim zamijeniti?
    Matea likes this.

Junior Member
    Datum pristupanja
    29.07.2013.
    Meni prvi, mislila sam da će biti teže... Jedini su mi problem uvijek bile naranče,muka mi je od same pomisli na njih,ali prijeći ću preko toga. Treba mi samo podrška da ne "sgriješim".

Junior Member
    Datum pristupanja
    30.07.2013.
    I ja sam mislila da će biti teže, ali dobro je. Samo sam jela supu 2. dan, a sigurno nisam smjela. Samo je bitna volja.

Junior Member
    Datum pristupanja
    29.07.2013.
    Ja mislim da to nije veliki problem, meni je jedino pitanje oko ovog mesa za večeru. Piše kuhano, ali ja sam ga spržila na tavi bez ulja ili masnoća, mislim da je tako čak i bolje

Junior Member
    Datum pristupanja
    31.07.2013.
    hej društvo, nova sam i evo večeras odlučila sam da je krajnje vrijeme da sletim ove kg koji su se nakupili u kratkom periodu. Od ujutro idem na ovu dijetu i definitivno ću se natjerati da je se i držim.

Zanima me koliko vode pijete dnevno? (msm na ove koji su držali ili drže ovu dijetu)

hvalaaaa

Junior Member
    Datum pristupanja
    30.07.2013.
    Ja sam isprzila sam vrlo malo ulja, nije moglo drugačije. Smrsala sam 2 kg za 5 dana. Sutra ponovo počinjem, bas je neobično dok je ova pauza.Pijem oko 1,5l vode dnevno, sve zavisi.
    Samo napred, za sve je potrebna volja...

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Pozdrav svima! 10 kg u 15 dana??? Svaaaka cast!! i to da Vam se kilogrami nisu vratili! Super, super!
    Ja sam probala ovu dijetu kada sam trebala smršaviti prije jedne važne svadbe i pokazala mi se uspješnom.
    Trebala sam skinuti oko 5 kg pa sam se odlučila za nju, ponukana iskustvima prijateljice. Tako da mogu ući u željenu haljinu
    Mali problem su mi pričinjavala kuhana jaja jer ih inače nemam običaj jesti toliko, ali za kratak period nije bilo strašno. Bitno da je učinkovita.
    Pila sam oko 1,5 l vode na dan. Obično i inače toliko pijem. Nekada imam potrebu, nekada ne - ali se nastojim natjerati.
    Mauculinda likes this.

Junior Member
    Datum pristupanja
    30.07.2013.
    Ja sam danas počela drugi ciklus. I meni je najgore zbog tih kuvanih jaja, inače pojedem jedno godisnje. Ljeti mi nije problem za vodu.

Member Nada avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Da li znate da li se kod ove dijete naranče mogu zamijeniti nekim drugim sezonskim voćem? Ili baš mora biti naranča jer ima neku bitnu funkciju u dijeti?

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove