Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 28
Like Tree1Likes

Tema: Bolnička dijeta

Junior Member
    Datum pristupanja
    16.08.2016.

Bolnička dijeta

Pozdrav!!! jel ima netko tko je na ovoj dijeti trenutno?

Junior Member
    Datum pristupanja
    14.08.2016.
    Evo ja sam pocela jucer sve ok pisala sam baas neki dan da pocinjem od ponedjeljka bas ovde..i ako ima jos netko neka nam se javi da djelimo utiske

Junior Member
    Datum pristupanja
    31.08.2016.

Red face

Pozdrav ja krenula od utorka, nisam se bas najbolje osjećala (umor, glavobolja, malaksalost), danas je već ok. Teško je al nije da se neda izdržati. Bila sam prije par god na dijeti 9 kg u 14 dana isto je bilo koma, al sam nakon 10 dana izgubila 3-4 kg.
    Visoka 158, 65 kg cilj je do 57 kg za početak, ali mi jako sporo to ide pa cu morati u vise navrata...
    Sretno svima i držim fige!

buc
    buc je odsutan
    Junior Member
    Datum pristupanja
    01.09.2016.
    book ekipa, nadam se da vas ima...
    krenula sam i ja s bolnickom dijetom... danas mi je treci dan ii ok se osjecam.. glad me drzi al podnosljivo je... samo kod mene je najveci problem slaba motivacija, non stop ulazim na forume i na taj nacin sama sebi dajem nekakvu motivaciju
    sto se tice hrane sve jedem po pravilu ooosim kiselog vrhnja, jednostavno neece u meene, nevolim ni vrhnje ni jogurt tako da to samo preskacem... nadam se da vas ima jos ovdje da dajemo jedni drugima podrsku, jer je meni to stvarno pootrebnoo haha

Junior Member
    Datum pristupanja
    19.09.2016.

Talking Medicinska dijeta

Bok žene, ja sam na ovoj dijeti bila prije 7-8 godina i u 15 dana sam skinila 8kg. Od danas opet počinjem, s tim da kavu pijem sa šećerom...ne mogu gorku nikako...ostalo sve mogu kako ide....Evo pa si damo malo podrške međusobno.

Junior Member
    Datum pristupanja
    08.12.2016.
    bok cure...ja bi počela u pon
    treba mi motivacija
    već se bojim

Junior Member
    Datum pristupanja
    08.12.2016.
    jel ima neko friško hrabar i mrsav da je izdrzao...

Junior Member
    Datum pristupanja
    08.12.2016.

Junior Member
    Datum pristupanja
    08.01.2017.
    Pozdrav, meni je treci dan, 3.2 kg manje, dvopek sam zamjenila paradajzom i piletinon

Junior Member
    Datum pristupanja
    08.01.2017.
    Peti dan 4.3 kg manje bez vježbanja, peti dan sam krumpir zamjenila rizom i kombbinirala rucak i veceru drzim se rezima do 1000 kcl unosa dnevno i dojim, beba 8 mjeseci,pocetna kulaza 107.9 kg , trenutna 103.6kg , idem do 75 kg , visina 170 cm.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove