Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6
    Junior Member
    Datum pristupanja
    30.10.2016.

Bolnicka dijeta- Dnevnik jedne dijete

Bok cure, odlucila sam raditi izvjestaj o ovoj dijeti kao motivaciju sebi i poticaj Vama.
    Reci cu prvo neke osnovne inforacije o sebi kako bi mogle staviti u usporedbu moje rezultate sa svojima ako se odlucite bas za ovu dijetu, ciji recept mozete naci gotovo 100 mjesta na internetu.
    Naime, imam 22 godine, 68 kg i visoka sam 164 cm, visak od 10 kg nakupila sam na jednoj godini faksa koja je bila jako stresna za mene i napokon sam se odlucila uhvatiti u kostac s njima. Izvjestavat cu vas svakih nekoliko dana kakvi su rezultati, a poticem i Vas da dijlite samnom svoja iskustva
    Posljednje uređivanje od Marija! : 30.10.2016. at 08:23

Junior Member
    Datum pristupanja
    30.10.2016.
    Trenutno sam na pocetku 4. dana, dakle u 3 dana izgubila sam 1.5 kg sto je dosta zadovoljavajuce, s time da ne gladujem a i svi znamo da gubitci od npr. 3 kg u 3 dana nisu zdravi, u dijeti sam jednu narancu zamjenila s 5 mandarina a kuhno meso s isto grama hrenovki, jer sam dijtu nazalost morala prilagoditi svom studentskom budzetu.

Junior Member
    Datum pristupanja
    30.10.2016.
    Prosao je i taj 4. nesretni dan, po mome osobnom misljenju i najtezi, no nisam se dala, sutra je kraj prvog ciklusa, saljem izvjestaj, sto kaze vaga. ima li vas jos na ovoj dijeti?

Junior Member
    Datum pristupanja
    30.10.2016.
    1. dan 2. ciklusa je i vaga pokazuje 2 kg manje, malo jesam razocarana no nema veze, vage lazu mislila sam da cu u 5 dana pridrzavanja dijete smrsaviti malo vise no nije vazno, ne zelim jos odustati, zelim izgurati svih 15 dana i tek onda reci ova dijeta nije za mene...

Junior Member
    Datum pristupanja
    25.11.2016.
    Ima li tko na ovoj dijeti sada?

Junior Member
    Datum pristupanja
    30.11.2016.
    Pozdrav, hvala što pišeš dnevnik..ja sam danas 3. dan prvog ciklusa...doručkujem oko pola 9, ručam već u 12. jer ne mogu izdržati, večeram oko 5 i to je to...za sada ide...nisam se još vagala, ali dobro se osjećam...vagat ću se nakon 15 dana.. sretno i guramo dalje!!

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove