Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Brza dijeta

Member AnnaMarie avatar
    Datum pristupanja
    17.12.2012.

Brza dijeta

Pozz!Imam vjencanje u veljaci, a htjela bih skinuti oko 6-7kg do tada. Da li imate neku brzu dijetu za preporučiti?! Vježbanje teško mogu uglaviti u svakodnevicu pa bih trebala samo dijetu, a ako bude neko kretanje/vježbanje mimo toga, super, a ako ne - da mogu i bez toga. Molim pomoć! Hvala!

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ej! Ovisi kolko kila imaš i kolko vremena misliš tome posvetiti.. Jako jako sigurno moraš paziti na prehranu, al i obavezno neko vježbanje ubaciti, minimalno bar. Ako ti je stvarno gužva počni koristiti stepenice umjesto liftaa, pješačiti više, vikendom šetati i tako... A prehrana najbolje nikakve rigorozne dijete, al paziti da bude zdravije. Osim ako je baš hitno pa preporučam medicinsku dijetu, ja sam bila zadovoljna s njom dosta, a probala sam više toga.

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Brza dijeta sa sirutkom, ucinkovita i zdrava.Kupite sirutku na placu,ja je kupujem na placu, ima je i u konzumu.Normalno jedite kao inace, nema prejedanja dvije litre vode u toku dana popiti.Sirutka je cisti protein, znaci nikome nije stetna,osim toga zdrava je za jetru,ja sam imala problema sa jetrom.Sirutka se pokazala kao izvrstan cistac crijeva.Sirutku treba piti kada zavrsite zadnji obrok,19 sati poslije toga mozete popiti 1 litru sirutke.Za tjedan dana ocekujte manje tri kilograma. Sretno.

Junior Member
    Datum pristupanja
    17.09.2013.
    I ona dijeta s jabukama koju ste Jadranka spomenuli u jednom postu...iako po meni nije zdrava, kao ni jedna brza dijeta, definitivno se pokazala učinkovitom, i brza je

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Da, ona bi definitivno tu spadala. S tim da ima više vrsta dijete s jabukama, najpoznatija je ona trodnevna.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove