Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5
    Member AnnaMarie avatar
    Datum pristupanja
    17.12.2012.

Dijeta sokovima

Društvo, ova mi se dijeta čini jako zgodnom. Uglavnom provodi se tako da se u najvećoj mjeri piju cijeđeni sokovi od različitog voća i povrća. Možda i nije sad najbolj vrijeme za kretanje na tu dijetu obzirom da je zima jermi se čini da bi bila idealna za proljeće i ljeto, kad nam i paše lagana hrana. Ipak ja ću je isprobati na dva tjedna pa vam javim!

Junior Member
    Datum pristupanja
    04.01.2013.
    Da, ova dijeta je odlična za detoksikaciju organizma...srećno!

Member AnnaMarie avatar
    Datum pristupanja
    17.12.2012.
    Da, ljeto je definitivno bolje vrijeme za držanje ove dijete/ ovakav tip prehrane skroz sam se navukla na sokove! pokušavam raditi što različitije kombinacije da mi ne dosadi. Nekada malo zabrijem i ispadne bljutavo ili malo fuj, ali uglavnom budu dobri! i ono što mi je bitno je da se osjećam poletnije, da imam više energije. Ima još netko na forumu kome paše ovakav tip prehrane?

Junior Member Zara avatar
    Datum pristupanja
    27.12.2012.
    AnnaMarie, da li možeš molim te poslati neke tvoje prijedloge za ukusne i sokiće, pogodne za mršavljenje? Čisto da dobijemo još ideja

Member
    Datum pristupanja
    10.11.2012.
    Zara možeš si tu kombinirati koje god voće hoćeš (osim banana)samo moraš pazit da ti da dijeta ne traje predugo jer ipak nemaš proteina u njoj

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove