Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4
    Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.

Dijeta za (pre) zaposlene!

Meni treba ideja oko dijete koja bi bila za one prezaposlene poput mene. Nemam gotovo ništa vremena za pripremu hrane, osim vikendima. A i tada sam toliko iscrpljena da bi najradije ništa ne kuhala već samo spavala. Zanima me ako netko ima ideju oko namirnica koje su gotove ili polugotove pa da bi se mogla sa njima napraviti neka dijeta za mršavljenje.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Doručak nek uvijek bude mliječno, jogurt voćno ili neki bioaktiv, žitarice. Lagano, a brzo pa ako treba i kava u međuvremenu do ručka. Za ručak nek bude kuhano povrće može i ono zaleđeno s kojim je brzo gotovo i neki komad mesa ili ribe, kombinirati s rižom i krumpirom, sve to bude brzo gotovo. Piti zeleni čaj, jesti voće za večeru i tako. Spremiti neke juhe, ja sam mlada pa mi jedino takve ideje padaju na pamet.

Member Nada avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Ja uvjek imam manjak vremena te sam tako prilagodila i prehranu, za dorucak jedem zobene pahuljicae sa jogurtom,
    ljesnjacima, bademima,papaja,djumbir,i jednu zlicu lana mljevenog.Isto tako za dorucak nekad jedem jaja , ona me dugo drze sitom,jaja strogo domaca.Za rucak nesto kuhano stavim meso i povrce razno kako kad, i od
    toga razlicita jela sa prilogom.Za veceru uvjek ostatak od rucka ako ima ako nema neko voce ili pekmeza domacega.

Junior Member
    Datum pristupanja
    17.09.2013.
    Da li mislite da je za mršavljenje jako bitno da obroci budu redoviti? naime, često zbog prezaposlenosti na poslu ne mogu jesti niti u isto vrijeme, nekad preskočim obrok pa se onda pak nakrpam kasnije, jedem pred računalom i sl...mislim da mi je zbog toga svega + nekretanja + debljine i usporen dosta metabolizam.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove