Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4
    Member Mira avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.

Dijete po krvnim grupama

Pozdrav!

Zanima me šta mislite o dijetama po krvnim grupama? Bila sam na testu za intoleranciju na hranu pa sad čekam rezultate. Čini mi se da je taj test usko vezan za dijetu po krvnim grupama.

Member
    Datum pristupanja
    10.11.2012.
    Nisam nikad bio pa me zanimaju komentari drugih koji su je isprobali. Mira i mojih je dosta kolega bilo na testovima za intoleranciju na hranu. Čini mi se da je to sad trend.

Member Mira avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od Mira Vidi poruku
    Pozdrav!

Zanima me šta mislite o dijetama po krvnim grupama? Bila sam na testu za intoleranciju na hranu pa sad čekam rezultate. Čini mi se da je taj test usko vezan za dijetu po krvnim grupama.
    Ima neke logike u priči, ali baš mi ne drži potpuno vodu.
    Potraži knjigu Dr.Peter J. D'Adamo "4 krvne grupe za četri načina prehrane"
    On je začetnik cijele teorije ishrane po krvnim grupama.
    Npr. krvna grupa 0 je prva krvna grupa čovječnastva, dakle prvi ljudi su imali krvnu grupu 0 i hranili su se isključivo s puno mesa, pa bi mi svi sa krvnom grupom 0 trebali jesti puno mesa, a izbjegavati npr. sve žitarice.
    AB bi tako npr. trebala izbjegavati večinu mesa i neke ribe, dok su druge preporučene. Trebali bi jesti jogurt i neke sireve, a npr. parmezan izbjegavati.
    Dosta je neodređena prehrana za AB grupu, pa ti preporučujem da nekak dođeš do knjige i proučiš u potpunosti, jer pomalo je komplicirano.

Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Ta je dijeta svojedobno bila jako popularna. Čini mi se kao da se sada više ne prakticira toliko. Što mislite o tome?

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove