Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10
Like Tree1Likes
  • 1 Post By pigy

Tema: Kako smršaviti 30 kila na najlakši način?????

Junior Member
    Datum pristupanja
    24.03.2013.

Kako smršaviti 30 kila na najlakši način?????

Zanima me kako smršaviti 30 do 35 kila na brži, i lakši način..

Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.
    Što se tiče bržeg načina po meni je to mesna dijeta. Nakon kratkog vremena tijelo počinje koristiti masti i kile brzo idu dole. Opet, s druge strane štiti s mesom donekle mišićnu masu pa nije poput onih bedstih vodenih dijeta gdje ti sve mišiće pojede.

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Meni se ne čini ni jedan BRZI način pogodan za skidanje toliko kilograma...Znam da nije lako biti dulje vremena na dijeti, ali nekako ne mogu pobjeći od mišljenja da bi se ti kilogrami vratili ako se ne skinu u nekom suljem i konkretnom vremenu već ubrzano....

Junior Member
    Datum pristupanja
    17.09.2013.
    Ja moram skinuti 22 kg pa mi se nimalo ne čini da se to može nekim brzim postupkom. A teško je i držati motivaciju na duge staze! Jedino ako se nekom dijetom ipak uspije skinuti pri početku neki veći broj kg pa te to motivira za zdraviji nastavak. Možda Dukanicom???

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od SuziQ Vidi poruku
    Ja moram skinuti 22 kg pa mi se nimalo ne čini da se to može nekim brzim postupkom. A teško je i držati motivaciju na duge staze! Jedino ako se nekom dijetom ipak uspije skinuti pri početku neki veći broj kg pa te to motivira za zdraviji nastavak. Možda Dukanicom???
    Dukanica je dobra dijeta...lakše se drži od nekih drugih dijeta. Ako Vam njen plan prehrane odgovara, može Vam pomoći na dulje staze. Isto kao i UN.

Member
    Datum pristupanja
    12.12.2013.
    Nema brzog niti lakog načina skidanja kg. Svaka je dijeta teška, zahtjevna i dugotrajna, bilo da se radi o Dukanovoj, UN, ili nekoj XY dijeti. Znam da ovo zvuči razočaravajuće, ali moramo biti svjesni da višak kg se ne nakuplja preko noći, pa tako ni skidanje ne ide brzo. Ja se već dugo mučim sa svih 15 kg viška. Malo skinem pa se vratim. Tražim razne načine motivacije, uspjet ću, znam, ali moram se stvarno jako zainatiti i s većom ozbiljnošću prionuti na posao. Mislim da svi imamo sličan problem - motivacija, podrška i ustrajnost. Ali mene muči nešto drugo. Što s viškom kože nakon skidanja kg? Mislim ako se naglo izgube kg da se koža ne uspije prilagoditi i tada se taj višak visi.Valjda treba vježbati za vrijeme provođenja dijete.
    Zorica likes this.

Junior Member
    Datum pristupanja
    16.09.2014.
    sve se moze kad se hoce

Junior Member Hope never dies avatar
    Datum pristupanja
    03.11.2014.
    Pozdrav!

Ukratko samo; prije više od 15 godina(tada sam imala 25) smršavila sam 25 kg u manje od 3 mjeseca. Mislim da sam si tada napravila medvjeđu uslugu, a završila je tako što sam se jednog dana srušila i ruke su mi se ukočile i skvrčile u laktovima, popračeno povračanjem. Bilo je jezivo iskustvo koje ne bih nikada više ponovila...
    Ta gotovo 3 mjeseca bila sam na striktnoj dijeti kod dr. Cara iz Zagreba, akupunktura, 500 cal dnevno, bez vježbanja jer za to snage nemaš, a na faksu nisam bila u stanju dati niti jedan ispit. Naime, kad si tako dugo na 500 cal dnevno, prestaneš imati potrebu za hranom. Fakultet i obaveze i cjelodnevno izbivanje iz kuće svelo je moje obroke na doručak i kavu za osve ostale obroke. Kad sam shvatila da više neću moči biti na toj dijeti počela sam povračati kako mi se kile nebi vratile...... a to je.... začarani krug žešće vrste. Sada sam puno starija i recimo iskusnija. Kile su se vratile, posebno nakon poroda. Godinu dana nakon mojih tadašnjih 65 kg, vratila sam se na svoju srednju kilažu od 73 kn. Visoka sam 1.68 m. Jače sam ali skladne konstitucije pa sam izgledala čisto solidno. Nakon poroda natukla sam preko 30 kg i sada imam dobrih 104 kg. Veselo! Više nemam živaca niti vjere u brza čuda kad je mršavljenje u pitanju, ali otkrila sam nešto fantastično ovih dana što me podsjetilo da su ove stvari moguće samo na duge staze i to one doživotne.
    Savjet za kikaa: uzmi si knjigu Montignacova dijeta. Znam ljude kojima je promijenila živote, one iste ljude koji su u mlađima danima posezali za tajnim formulama za "brze" rezultate. TO NE POSTOJI, varka, obmana, marketing, farmaceutska mafija itd itd. Lijepo počni kombinirati obroke prema uputama, kasnije će ti priječi u naviku i vidjet češ da tvoj UM neće patiti već češ biti preneražen kad shvatiš što smo sve trpali u sebe. Šokirat ćeš se. I na koncu, biti češ sretan jer počinješ novi život!
    Da li ti je ovo bilo dovoljno?

Puno uspjeha ti želim i nedaj da te ponese "brza zarada" iliti brzo gubljenje kilograma

Junior Member
    Datum pristupanja
    29.10.2015.
    SMRŠAVITE BEZ MUKOTRPNIH DIJETA
    OBLIKUJTE SVOJE TIJELO BEZ ODLASKA U TERETANU
    IZRAVNAJTE TRBUH NAKON CARSKOG REZA
    RIJEŠITE SE CELULITA ZAUVIJEK

Detaljnije ovdje: TEHNIKA DISANJA OKSISAJZ

Samo 20 minuta dnevno
    Do -10 cm u struku u tjedan dana
    Najprije se mršavi u trbuhu
    Ubrzava se metabolizam

Junior Member
    Datum pristupanja
    26.05.2016.
    Ništa se ne može na brzinu, pa tako ni smršaviti. Bila sam glupa prije dvije ili tri godine i išla sam na dijetu (iako mi tada nije bila potrebna), bila sam podrška prijateljici. Smršavila sam jedva 3 kg, došla sam na 44 kg (nije premalo jer sam visoka (niska) 150 cm). Jednog dana sam se samo izvrnula, nizak tlak, anemija. Nakon toga problemi s menstrualnim ciklusom, morala sam piti hormone. Dan danas, nakon dvije godine, ciklus mi se nije unormalio. Dobila sam 10 kg nakon te dijete, utjecalo mi je na psihu, pa sam jela puno više nego što sam trebala, uspjela sam izgubiti nešto kila ljeti jer sam radila i manje jela jer nisam imala apetita zbog vrućine, nakon tog ljeta sam dobila još 10-11 kg, pa opet smršavila, pa ove godine dobila još 9 kg, a živjela sam normalno kao i dotad. Sad sam odlučila smršaviti i ne ponoviti istu grešku. Jedem sve u umjerenim količinama, krećem se što više mogu, počela sam pomalo vježbati i, vjerujte mi, sretnija sam kad zdravo gubim pola kile po tjednu nego brzinski nešto jer, ipak, zdravlje je najbitnije.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove