Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6
    Junior Member
    Datum pristupanja
    16.07.2013.

Angry Keto / Dijeta bez UH

Šta da kažem, 175cm, 89kg.. KATASTROFA ubija me na psihu tako da trebam najbrzi nacin da to rjesim... help help help... Šta mislite o Keto-u? jel se smije jest sir/vrhnje? Eto ako netko ima bolji nacin da se sto prije toga rjesim, nebitno zdravo il nezdravo, najnezdravije je sto me psiha ubijaa skroz... dajte nesto pametno

Junior Member
    Datum pristupanja
    30.07.2013.
    Ja sam sa Atkins dijetom 2008 godine skinuo sa 110 kg na 70 kg za cijelih 6 mjeseci. Malo jeste bilo krize, to mi je bio prvi put da uopste se bavim dijetom i takvim nacinom skidanja kilograma. Dakle, uspjelo je. Zdravlje mi nije bilo naruseno, i dan danas sam dobrovoljni davalac krvi. Medjutim, vec od 2010. godine kada sam se ozenio, supruga me je ,,natjerala,, da prekinem sa takvim nacinom ishrane, jer je ona visa i krupnija od mene. Od tada nastaju moje muke. Danas imam 125 kg i planiram ponovo da se bacim na Atkins dijetu, jer ovo sto nosim sa sobom je katastrofa i iskreno preporucujem ovu vrstu borbe za brzo skidanje kg.

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od Nix94 Vidi poruku
    Šta da kažem, 175cm, 89kg.. KATASTROFA ubija me na psihu tako da trebam najbrzi nacin da to rjesim... help help help... Šta mislite o Keto-u? jel se smije jest sir/vrhnje? Eto ako netko ima bolji nacin da se sto prije toga rjesim, nebitno zdravo il nezdravo, najnezdravije je sto me psiha ubijaa skroz... dajte nesto pametno

Na ketogenoj dijeti se može jesti posni sir.
    A kakav Vam je inače stil života? Da li vježbate/hodate/rekreirate se nekako? Da li mislite da biste lakše izdržali neku rigorozniju dijetu kraćeg trajanja ili bi Vam više odgovarao neki plan prehrane koji je malo "obilniji", ali na dulje staze?

Member AnnaMarie avatar
    Datum pristupanja
    17.12.2012.
    Ako se ne varam Keto dijeta baš podrazumijeva znatno vježbanje?

Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.
    Pa mislim da nije to uvjet. Koliko sam ja upoznat, čini mi se da se bazira na tome da se totalno uskrate ugljikohidrati pa tako tijelo uđe u stanje ketoze. Osobno mislim da se može koristiti neki kraći period ali kroz dulji vjerujem da ta dijeta dosta "pojede" mišića.

Junior Member
    Datum pristupanja
    10.03.2017.
    Pozdrav, da li je trenutno neko na ovoj dijeti baziranoj na prestanku unosenja ugljenih hidrata u organizam?

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove