Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By SuziQ

Tema: Najbolja dijeta

Junior Member India avatar
    Datum pristupanja
    27.12.2012.

Najbolja dijeta

Društvo, koja je po vama najbolja dijeta do sada. Ali kada uzmemo u obzir generalno, ne to da je jedna dijeta bolja za jednu osobu a neka druga za drugu osobu. I da se uzmu u obzir učinci dijete, nuspojave i mogućnost provođenja - skupoća hrane, vrijeme pripreme itd.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ja sam stvarno svašta probala, družila se s ljudima na svakakvim dijetama i pokušajima vježbanja, već sam na nekoliko mjesta napisala da nema najbolje dijete. Nek se jede normalno, al čim zdravije i manje, kile će se skidati s vremenom. Treba vremena i strpljenja, al to su dobri rezultati. Organizam se ne šokira i nema povrata kila. Takve prehrambene navike budu se usvojile i održavale kasnije. Sve to bude i jeftinije kak se smanji količina hrane.

Member Jelchi avatar
    Datum pristupanja
    15.11.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od petrica156 Vidi poruku
    Ja sam stvarno svašta probala, družila se s ljudima na svakakvim dijetama i pokušajima vježbanja, već sam na nekoliko mjesta napisala da nema najbolje dijete. Nek se jede normalno, al čim zdravije i manje, kile će se skidati s vremenom. Treba vremena i strpljenja, al to su dobri rezultati. Organizam se ne šokira i nema povrata kila. Takve prehrambene navike budu se usvojile i održavale kasnije. Sve to bude i jeftinije kak se smanji količina hrane.
    Slažem se s Petricom. mislim da je jako bitna priprema hrane i raznovrsnost njene konzumacije; da unosimo dovoljno raznovrsnih hranjivih tvari, u prihvatljivim količinama i naravno - da trosimo vise negoli unesemo! mislim da je to magična formula : )

Junior Member
    Datum pristupanja
    17.09.2013.
    Ja se slažem s vama, jedino što je dosta ljudi puno teže držati neki plan prehrane ako si ga sam mora sastavljati na način kombiniranje zdravih i uravnoteženih obroka. To treba biti dosta jaka i ustrajna osoba. Dosta ljudi pak lakše drži neku dijetu (za koje mislim da generalno nisu zdrave, ali su nažalost često prijeko potrebne za više ciljeve) ako im je strogo propisano koju namirnicu smiju konzumirati i u kojoj količini.
    Mislim da nekog generalnog većeg mršavljenja nema bez patnje (zbog gladi, iscrpljenosti, problema motivacije, itd).
    Jadranka likes this.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove