Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4
    Member Nada avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.

Povrtna dijeta

Našla sam ovu dijetu na internetu i čini mi se skroz ok. Mislim da su u povrću zastupljene gotovo sve najvažnije namirnice pa si razmišljam da probam s njom na jedno mjesec dana . To bi ujedno bila i neka faza detoksikacije.

Kupila sam si i odličan sokovnik pa mislim da će mi sad biti zadovoljstvo isprobavati radit različite sokove od povrća.

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Da li je to ona dijeta u kojoj se svo povrće pije sirovo (i blitva i sve ostalo)? I sve je na bazi tih sokova?

Member AnnaMarie avatar
    Datum pristupanja
    17.12.2012.
    Valjda je to ta dijeta...ako se povrće miksa u sokovniku! ja prakticiram taj tip prehrane i super mi je! od kada sam krenula osjećam se puno poletnije, zdravije, s više energije, imunitet mi je bolji, ma sve!
    Samo se treba paziti s namirnicama jer ako je netko osjetljiv, a namirnice špricane, može doći do neke reakcije ako se jedu skroz sirove. Ili ako su iz nekog supermarketa, da se malo pofure u vrućoj vodi.
    Povrće (i voće) se može kombinirati stvarno na beeeezbroj načina i uvijek ispadne nešto novo i drugačije!

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    AnnaMarie, da li možeš s nama podijeliti neke kombinacije koje su ti fine, obzirom da prakticiraš te sokove? Da nisu onako bljutkaste...

Da li stavljaš neke začine u njih?

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove