Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8
Like Tree1Likes
  • 1 Post By India

Tema: Zašto je držanje dijete tako teško?

Member Nada avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.

Zašto je držanje dijete tako teško?

Zašto mislite da je nekim ljudima držanje dijete tako teško?Zašto se neki ljudi jednostavno ne mogu odlučiti na dijetu.

Pročitala sam jedan članak u kojem navode top 10 razloga zašto se neki ljudi ne odlučuju na mršavljenje:

1. Ne mogu odoljeti iskušenjima
    2. Prezaposlena sam da bi vježbala ili pripremala zdrave obroke
    3. Sretna sam ovakva kakva jesam
    4. Izubim težinu ali mi se ona opet vraća
    5. Imam prejak apetit
    6. Imam osjećaj da neću uspjeti
    7. Ovo je moje prirodno stanje kako izgledam
    8. Ja sam emocionalni izjelica i ne mogu si pomoći
    9. Imam takvu genetiku
    10.Od zdrave hrane nemam osjećaj sitosti

Jel mislite da su ovo razlozi ili ima nekih drugih po vama??

Junior Member
    Datum pristupanja
    15.11.2012.
    Slaaaažem se!! ovdje su zaista svi navedeni razlozi vrlo aktualni! za mene osobno su glavni razlozi da sam previše sa svih strana okružena iskušenjima i da mi se užasno teško držati planiranog + svaki put kada izguim dijetom neke kilograme, uskoro se opet vrate (čim prekinem s dijetom)

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Mislim da se svi više manje možemo naći u gornjim točkama, tako to nažalost funkcionira. Mene najviše osobno pogađa točka s genetikom jer nažalost stvarno je povezana i to dosta, a opet s njim se baš teško boriti. Na sve ostalo, možeš sam još dosta si pomoći. Al kad vidim kolko neko pojede, a tanki je ko šiba, zaboli me! Al ništa posebno, svi smo kakvi jesmo i uvijek možemo raditi na sebe baš u inat ovim točkama gore.

Junior Member India avatar
    Datum pristupanja
    27.12.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od petrica156 Vidi poruku
    Mislim da se svi više manje možemo naći u gornjim točkama, tako to nažalost funkcionira. Mene najviše osobno pogađa točka s genetikom jer nažalost stvarno je povezana i to dosta, a opet s njim se baš teško boriti. Na sve ostalo, možeš sam još dosta si pomoći. Al kad vidim kolko neko pojede, a tanki je ko šiba, zaboli me! Al ništa posebno, svi smo kakvi jesmo i uvijek možemo raditi na sebe baš u inat ovim točkama gore.
    Slažem se s time! imam prijateljice koje mogu jestii što žele, kada žele i u količinama u kojim žele i - NIŠTA im se ne primi! A ja - ja bih se zdebljala i od samog gledanja u hranu! : ) Nije fer, ali što je tu je! Zato je dobro da ne radim kao slastičar; imala bih 200 kg : D
    petrica156 likes this.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ma mislim da bi ti se ko slastičaru sve malo i izgadilo. Odnosno najbitnije bi bilo samu sebe kontrolirati, uvježbala bi to. Taman sam bila neki dan u poznatoj pizzeriji gdi stvarno imaju posla, sve baš sve miriše i vrti se oko tih pizza i zaključila da bi mi stvarno bila muka od njih da se time bavim. A genetika nam je takva kakva je, trebamo se prihvatiti i raditi prema čim boljem

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Definitivno se slažem s navedenim razlozima. Možda bi mi razlog broj 1 bio najznačajniji. Problem je kada mi se nešto jede što stalno razmišljam samo o tome dok na kraju ne pojedem - i konačno se osjećam "bolje", odnosno malo smirim mozak od razmišljanja o hrani

Member AnnaMarie avatar
    Datum pristupanja
    17.12.2012.
    Za mene vrijedi : Ja sam emocionalni izjelica i ne mogu si pomoći
    :-((

Junior Member
    Datum pristupanja
    17.09.2013.
    Ja se nažalost pronalazim u svemu gore napisanom! :-(((

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor