Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6
    Member Nada avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.

Zdrava i jeftina dijeta

Ej svi, kako danas nisu vremena kao prije, željela bih vidjeti koja su vaša mišljenja o tome koja bi bila zdrava dijeta a da je istovremeno jeftina dijeta. Isto tako da ipak zadovoljava kriterij bržeg skidanja kilograma.Samo mi nemojte reći ona na vodi.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    HA HA HA, ja sam držala kao neke dijete, al uvodila i vodene dane. Bila bi jako zadovoljna s njima jer te pročiste i osjetiš se lakše, samo meni to niti nije bil problem držati. Volim vodene dane. Dalje, ne preporučam nikavu dijetu jer se organizam šokira kad krene s promjenama i kad se prekinu. Nek to bude normalna svakodnevna prehrana, ali zdravija i sa smanjenim porcijama. To je nekako najzdravije, a kako se smanjuju količine hrane , bit će i jeftinije. Sretno!

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    E ja Vam imam najbolju dijetu,koja se meni pokazala izvrsna, ja sm imala zarisnu leziju na jetri,i promijenila sam nacin prehrane,te ga usvojila.Pijem vode oko 2 litre na dan,umjesto grickalica jedem voce
    bilo koje,smanjila sm unos crvenog mesa,jedem puretinu, piletinu, zeca, ribu,i uz to puno mrkve povrca.Kuhani krompir mi je isto u jelovniku.Nestala lezija ja smrsavila. Super.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Moja seka je sad 15 dana bila na medicinskoj dijeti. Ima svugdi na internetu o toj dijeti na kojoj sam i ja bila prije. Bila sam zadovoljna, ali sam ipak uvjerena da je puno važnije promijeniti prehranu od pridržavanja dijeta, to je te k privremeno rješenje. Uglavnom, seka je isto zadovoljna, utegnula se u tih 15 dana i dijeta ima normalno namirnice, nije skupa i lako provediva. Pa ko voli...

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od petrica156 Vidi poruku
    Moja seka je sad 15 dana bila na medicinskoj dijeti. Ima svugdi na internetu o toj dijeti na kojoj sam i ja bila prije. Bila sam zadovoljna, ali sam ipak uvjerena da je puno važnije promijeniti prehranu od pridržavanja dijeta, to je te k privremeno rješenje. Uglavnom, seka je isto zadovoljna, utegnula se u tih 15 dana i dijeta ima normalno namirnice, nije skupa i lako provediva. Pa ko voli...
    Posve se slažem s Vama! Ako se ne promijene prehrambene navike, mislim da ćemo se samo vrtiti u krug. Čula sam za tu dijetu. Ako se ne varam, kod nje se jede dosta kuhanih jaja. To definitivno je jeftina dijeta, a mogla bih ju nazvati i zdravom, ali meni osobno ima jedan problemcic - ne volim bas kuhana jaja! jedem ih samo u izvanrednim prilikama. a da li je netko probao dijetu s jabukama?

Junior Member
    Datum pristupanja
    17.09.2013.
    Moja prijateljica je držala dijetu s jabukama. To je definitivno jeftina dijeta, ali ju ne bih nazvala zdravom jer je jako rigorozna. Barem ona verzija koju je ona držala, možda ih ima i više verzija.
    Cijeli dan je mogla jesti samo jabuke u neograničenim količinama + jako je bitan unos tekućine (prvenstveno vode). Drži se kratko - maximalno tri dana - upravo zato što je tako rigorozna.
    Ona je u 3 dana skinula 2,5 kile.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove