Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 20
    Junior Member Emily avatar
    Datum pristupanja
    06.02.2013.

12 kilograma manje <3

Hey Guys it's Emily Ovako, imam 25 godina, visoka sam 167 a imam 75 kilograma. Zelim da svoju kilazu svedem na 64 kg i mislim da sam postavila neke realne ciljeve. Zelim da gubim 2 kg mjesecno. Pocela sam da idem na step aerobik, barem 4 puta sedmicno. Jedem normalan dorucak i nakon njega pijem caj za mrsavljenje. Rucak je bez hljeba i nakon njega popijem caj a veceru preskace. Nadam se da ce mi ovaj rezim ishrane pomoci

Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.
    Emily mislim da moraš početi gubiti kilograme u kratkom roku. Čak mi se čini da bi to moglo ići i bržim tempom nego ti očekuješ. Ipak, s obzirom na godine trebao bi biti brz metabolizam a čini mi se da nećeš unositi dosta kalorija dnevno.

Što misliš jesti za ručak, kakvu hranu?

Datum pristupanja
    06.02.2013.
    hej, sta mi predlazes? Mislis li da je malo da se stane na 64 kg, da bi trebalo vise da izgubim? Ne znam, nekako do sada kad god sam brzo gubila kg onda su mi se jos brze vracali, ocajna sam hehehe, samo da napomenem da bez slatkisa ne mogu A dorucak se uglavnom sastoji iz dvije kriske hljeba sa nekim namazom

Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od Emily Vidi poruku
    hej, sta mi predlazes? Mislis li da je malo da se stane na 64 kg, da bi trebalo vise da izgubim? Ne znam, nekako do sada kad god sam brzo gubila kg onda su mi se jos brze vracali, ocajna sam hehehe, samo da napomenem da bez slatkisa ne mogu A dorucak se uglavnom sastoji iz dvije kriske hljeba sa nekim namazom
    Vidjeti ćeš kad dođeš na 64 kile da li je potrebno još gubiti. Ja bi na tvom mjestu jeo za ručak meso,ribu sa povrćem (kuhana ili na lešo) a u međuobrocima bi stavio voćni jogurt i voće. Ako će ti doći potreba za večerom onda su ti najbolji posni sir, zrnati sir ili tuna konzerva - uglavnom proteini.

Ja smatram da je šteta mladi organizam "uništavati" sa prerestriktivnim dijetama. Probaj tako pa se izvaži za tjedan dana i onda ćemo vidjeti što se dešava.

Member Jelchi avatar
    Datum pristupanja
    15.11.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od Emily Vidi poruku
    Hey Guys it's Emily Ovako, imam 25 godina, visoka sam 167 a imam 75 kilograma. Zelim da svoju kilazu svedem na 64 kg i mislim da sam postavila neke realne ciljeve. Zelim da gubim 2 kg mjesecno. Pocela sam da idem na step aerobik, barem 4 puta sedmicno. Jedem normalan dorucak i nakon njega pijem caj za mrsavljenje. Rucak je bez hljeba i nakon njega popijem caj a veceru preskace. Nadam se da ce mi ovaj rezim ishrane pomoci

Emily zvuči mi dobra metoda mršavljenja jer ne ideš previše brzim tempom u gubitak kilograma. Ipak svi znamo da je često najlakše izgubiti kilograme a teško je zadržati težinu. Išla sam na step aerobik i bio mi je odličan. Moj savjet za slatko je kao što je Tonko napisao voćni jogurt i to onaj malomasni (cca.40 cal na 100 g) a i savjetujem ona mala pakiranja.
    Iako meni je odlična zamjena za slatko voće - lubenica, mandarine, breskve ali za to ćemo se morat još strpit. Sretno!!!

Datum pristupanja
    06.02.2013.
    jao ljudi moja doza slatkog je krem bananica za uzinu, heheh to je sve. Pa to je i bio moj problem, izgubim ja kilograme al tesko odrzim tezinu hehbeh. Javljanm vam rezultate za tjedan dana. Hvala na savjetu, divni ste

Datum pristupanja
    06.02.2013.
    Prosto sam morala da stanem danas na vagu Kad bih izdrzala ovim tempom bilo bi super, al znajuci sebe i slatkise hehehehehe tesko

Member
    Datum pristupanja
    24.12.2012.
    Znači dobro ide Emily, 1,6 klograma manje, baš mi je drago. Ovim tempom bi trebala do ljeta skinut kilažu kojo želiš. Ja isto imam problema sa slatkim a jednostavno si ne smijem dopustiti previše toga jer imam sporiji metabolizam. Ja sam kroz provođenje različitih dijeta u kombinaciji sa vježbanjem shvatila da je sve u hrani.

Jedno vrijeme sam trenirala 6 puta tjedno( jake i duge treninge) ali sam podsvjesno mislila kako mogu više i jesti pa sam na kraju još i dobila kilograme.

Tako da mislim da ćemo se morati nekako kontrolirati u slatkom.

Datum pristupanja
    06.02.2013.
    Hvala puno sto dijelis svoje iskustvo. To puno znaci. Maloprije sam racunala, moja idealna tezina je 58 a ne 64, hahahha, uzas, 12+6, ma krasno Avo ja od danas pocinjem sa dnevnikom:
    Dorucak: dvije kriske hljeba + sirni namaz
    uzina: krem bananica
    rucak: varivo bez hljeba
    uzina; banana,
    Jutros sam imala 74.4kg javim vam naredne subote stanje. Dakle izbacujem cajeve za mrsavljenje a kao slatkise jedem krem bananicu dnevno. Shatila sam da se na ovaj rezim ishrane mogu navici. Ipak ove kilograme nisam za tjedan dobila pa ih necu mozi za tjedan ni izgubiti, samo da oslabim i9 da zadrzim tu kilazu... to je moj cilj. Ko zeli nek mi se pridruzi!

Member
    Datum pristupanja
    10.11.2012.
    Pozdrav Emily, čitao sam tvoj program mršavljenja. Imam samo mali savjet ako ti to neće bit problem. Mislim da bi ti trebalo malo više proteina u prehrani a istovremeno ti je najbolj dan završiti sa proteinima. Recimo da si u varivo stavila piletinu pa je pojela za večeru sa povrćem. Ili da ubaciš za večeru jaja ili sir sa povrćem.

Ovisi o metabolizmu ali kod većine osoba je bolje jesti preoteinski obrok navečer. Ali vidim da si napisala da je realno da ćeš svoj program moći duže vremena provoditi pa možda da onda samo malo više proteina ubaciš u prehranu, recimo da je bilo malo mesa u varivu.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove