Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5
    Junior Member
    Datum pristupanja
    12.07.2013.

15 dana za 15 kilograma!

Bok svima
    Od sutra krećem na dijetu "15 dana za 15 kilograma" !
    Iskreno znam da je to nemoguće...al imam nekih 15 kilograma viška i zbog sttitnjace jednostavno nisam uspijevala smrsavjeti ...sad kad se to sve stabiliziralo...pokušat cu ...cilj mi je do kraja osmog mjeseca barem tih 15 kilograma...
    zanimame dali je netko bio na ovoj dijeti?
    Wish me luck ) !!

tao
    tao je odsutan
    Junior Member
    Datum pristupanja
    10.07.2013.
    Hej mislim da je to citrus dijeta odnosnoa medicinska dijeta, ima više naziva. Trenutacno sam na toj dijeti 12 dan mi je , izgubila sam 5 kg Nakon 15 dana odmorit cu par dana i onda cu krenuti na UN dijetu to mi je neki plan.
    P.S.Ja također imam problema sa stitnjacom , tako da i imam puno kila za izgubiti .

Junior Member
    Datum pristupanja
    04.09.2013.
    pozz. problem sa stitnjacom, koje ste simtome osjetile? pocinejm misliti da je i kod mene to problem s mrsavljenje, nikad nisam prelazila 63 kg. medjutim na porodu sam imala 93 kg i sad nakon 16 mj imam 83 jako sporo mrsam sto prije nije bio slucaj... da i dozivljela sam veliki stres s radjanjem mog prvog djeteta, vrlo lose sam se, kao studentica pri zavrsetku studija, snalsa s bebom. i sad ponekad kad me uhvati panika ne gusim se nego kao da mi se stisce tu negdje u grlu ( davim se od huje a i mrsanje mi sporo ide

Member Zoja avatar
    Datum pristupanja
    13.09.2013.
    Citiraj Prvotno napisano od kolar <3 Vidi poruku
    Bok svima
    Od sutra krećem na dijetu "15 dana za 15 kilograma" !
    Iskreno znam da je to nemoguće...al imam nekih 15 kilograma viška i zbog sttitnjace jednostavno nisam uspijevala smrsavjeti ...sad kad se to sve stabiliziralo...pokušat cu ...cilj mi je do kraja osmog mjeseca barem tih 15 kilograma...
    zanimame dali je netko bio na ovoj dijeti?
    Wish me luck ) !!
    Kako napreduje mršavljenje?? Da li Vam je štitnjača za vrijeme držanja dijete i dalje stabilno ili ste iskusili neke nove probleme??
    Ja ima 10 kg viška i isto problema sa štitnjačom - hipotireozu. TSH mi je sad u granicama normale, ali problemi su svejedno prisutni. Uzimam Euthyrox 50/75.

Member Zoja avatar
    Datum pristupanja
    13.09.2013.
    Citiraj Prvotno napisano od buckasta Vidi poruku
    pozz. problem sa stitnjacom, koje ste simtome osjetile? pocinejm misliti da je i kod mene to problem s mrsavljenje, nikad nisam prelazila 63 kg. medjutim na porodu sam imala 93 kg i sad nakon 16 mj imam 83 jako sporo mrsam sto prije nije bio slucaj... da i dozivljela sam veliki stres s radjanjem mog prvog djeteta, vrlo lose sam se, kao studentica pri zavrsetku studija, snalsa s bebom. i sad ponekad kad me uhvati panika ne gusim se nego kao da mi se stisce tu negdje u grlu ( davim se od huje a i mrsanje mi sporo ide
    Meni su prvi simptomi koji su ukazivali na hipotireozu bili straaaavičan umor i nedostatak energije, kosa mi je postala tanka i nikakva, dosta je ispadala, slabost u mišićima i općenito sam se dosta loše osjećala. Napravila sam neke pretrage i zapravo dosta brzo otkrila...

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove