Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9
    Junior Member
    Datum pristupanja
    25.07.2016.

Biti lijep primjer svojoj jednogodišnjoj kcerkici

Visina;160cm
    Tezina;77kg😠
    Danas počela sa bolničkom djetom..nimalo lahko,da se ne zavaravamo..sve je super krenulo do nekih 18 sati kad je uslijedila večera koja mi je tako fino "legla".Posto sam osjetila veću glad nakon večere nego prije nje,uzela sam i malo banane i onda navalila na hljeb😤..nisam ponosna na ovo sto pišem Al najprije treba biti iskren prema sebi pa onda sve dalje..inače danas mi je 12 dan vježbanja uz Jilien Michael,30 dana plan treninga..
    stvarno imam želju biti lijep primjer kao sto sam već napisala u naslovu..
    želim vam svima sreću i ovako zajedno smo puno jači..

Junior Member
    Datum pristupanja
    25.07.2016.
    Voljela bih da se imam čim pohvaliti ali ne nažalost..danas samo doručak ispostovala,odlazak mami,njeni specijaliteti..eh drugi problem je sto ni sutra ne mogu početi jer mi je svekrvi rodjendan i pozvani smo na rucak..
    Dobra stvar je što sam vježbala uz Jilien,level 2..3.dan i preznojila se pravo..

Junior Member
    Datum pristupanja
    25.07.2016.
    Eh od sutra ujutro ako bog da definitivno startam sa bolničkom djetom..nema više zezancije..
    Stvarno sam se razočarala kad sam maloprije stala na vagu i vidjela cifru 79,1kg..oh boze nije mi bilo dobro bgm nikako..
    nije mi najjasnije kako ni ovo lomljenje tj vježbanje ne pomaze u smanjenju kilaze ali eto..
    inače danas je 14.dan vježbanja ili 4.dan drugog nivoa..već me koljena pravo bole ali poslije vježbi je super osjećaj..
    od sutra krećem definitivno sa djetom..držim fige da istrajem..

Junior Member
    Datum pristupanja
    25.07.2016.
    Prvi dan..definitivno moram početi ali baš da se pridrzavam..doručak završila oko 10 otprilike još cejfim kaficu..Jutros na tašte sam zaboravila da se vagam pa sam to uradila sad..i nije mi baš najjasniji moj organizam..
    sinoć 79,1 a sad 76,9kg..eto to će biti kilaža s kojom počinjem..
    ako bog da da uspijem..

Junior Member
    Datum pristupanja
    25.07.2016.
    Ovo je stvarno pretesko..rucala sam već u 13 i već sad sam gladna kao vuk,osjećam se bas malaksalo..pijem dosta vode kontam bit će lakše da preguram dan..ali onda kontam to je 15 dana mogu ja to..iskreno se nadam

Junior Member
    Datum pristupanja
    25.07.2016.
    Da ne bih skrenula s puta pojela sam 2 paradajza i 1 jaje u 17,stvarno sam gladna pravo..planiram da vjezbam čim muž dodje pa da nakon tuširanja pojedem i drugo jaje i krastavac..taman da malo proteina dam mišićima..ima valjda neke simbolike 15.dan vježbanja počinjem 15.dnevnu dijetu hehe..
    valjda nije neka velika greška sto sam isparcala večeru Al mogla sam ili tako ili sjesti i najesti se nečeg drugog sto ne valja nikako..vidjet ćemo rezultate..da li da se vagam dan za dan ili nakon 5 dana..? Boze samo da ova patnja bude nagrađena..inače ću plakati..hehe

Junior Member
    Datum pristupanja
    25.07.2016.
    Sinoć sam ipak pojela jaje i krastavac,pa muž donio šljive kojima nisam mogla odoljeti..neću slagati ako kažem da sam pojela 10-etak komada..međutim izgleda da to nije bio veliki grijeh,vagam se jutros 75,5..sretna i zadovoljna počinjem 2.dan..izgubila sam 1,400 g za 1.dan..

Junior Member
    Datum pristupanja
    25.07.2016.
    Eh nikakav sam karakter,ne znam Šta mi je..kad sam blizu hrane tačno nemam kontrole..bila opet kod mame..bože dragi sta ta žena sve sprema..
    sutra se vagam i počinjem opet ako Bog da..Šta je tu je..

Junior Member
    Datum pristupanja
    25.07.2016.
    Prošlo je ne znam ni koliko dana od onog sutra ću..
    Kupila i naranče bila..eh boze ne mogu da vjerujem..jedino što vjezbam Al od toga kile ne idu..sad sam se vagala 77,5kg..užas..
    27.08. imam svadbu na kojoj sam kuma,a dan poslije je mojoj curici rodjendan..
    vječito pitanje nas žena sta obući i kako će to stajati..eh..

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove