Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 27
Like Tree3Likes

Tema: Cilj: 56 kg

Junior Member
    Datum pristupanja
    01.03.2013.

Cilj: 56 kg

Prije 10 mj postala sam mama jedne predivne curice. Iz rodilista sam izasla s 68 kg i od tada do sad stigla do 63 kg. A onda je opadanje kilica stalo. Posto se ovako osjecam ko slon krenula sam na dijetu. Danas mi je cetvrti dan unke. Za sad mi i nije nesto strasno pa mislim probati dukan dijetu. Za vjezbanje nemam vremena (probala al neide) ali svaki dan guram kolica bar 3-4 km uzbrdo-nizbrdo pa se ipak krecem nesto
    Pisat cu tu sto jesam nisam jela i slicno jer cu onda biti discipliniranija; bar se nadam.

Member
    Datum pristupanja
    24.12.2012.
    Dobrodošla Bubilica, čestitke na curici!!Mislim da će ti dukanica biti skroz dobra za brži napredak. Jedino ako dojiš mislim da bi trebala preskočiti početnu fazu koja ne uključuje povrće. Ipak kroz mlijeko idu svi nutrijenti potrebni djetetu pa da nečega nebi falilo.

Junior Member
    Datum pristupanja
    01.03.2013.
    Nazalost zabranili su mi dojenje kad je imala cca 2,5 mj. A tako negdje sam i ja stala s gubljenjem kica. Ipak nisam startala danas s dukanicom nego sam jos par dana na unki jer sam taman dobila menstruaciju pa ce mi biti lakse ovih par dana na unki. A onda idem jesti meso. Logirala sam se na onaj neki eng sajt i tamo kaze da bi u prvoj fazi trebala biti samo 3 dana i da ce mi do 58 kg (to je kao idealno?) trebati mjesec dana. Pa vidjet cemo

Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.
    [QUOTE=Bublica;5745]Nazalost zabranili su mi dojenje kad je imala cca 2,5 mj. A tako negdje sam i ja stala s gubljenjem kica. Ipak nisam startala danas s dukanicom nego sam jos par dana na unki jer sam taman dobila menstruaciju pa ce mi biti lakse ovih par dana na unki. A onda idem jesti meso. Logirala sam se na onaj neki eng sajt i tamo kaze da bi u prvoj fazi trebala biti samo 3 dana i da ce mi do 58 kg (to je kao idealno?) trebati mjesec dana. Pa vidjet cemo [/QUOTE

Bubilica ako sam dobro shvatio, na toj engleskoj stranici su ti rekli da bi za mjesec dana trebala smršaviti 10 kg?! Mislim da ti to nije nikako pametno. Ako i smršaviš toliko, većinom ćeš izgubiti mišićnu masu što će ti kasnije vratiti još više kilograma. Smatram da prema onome što si navela, nebi trebala gubiti više od 3 kilograma mjesečno.

Junior Member
    Datum pristupanja
    01.03.2013.
    Ne. 5 kg u mjesec (63-58).

Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od Bublica Vidi poruku
    Ne. 5 kg u mjesec (63-58).
    Pardon, nisam dobro vidio. To mi se čini onda skroz dobro!

Member Nada avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Bublica jesi počela sa Dukanicom. Ja planiram isto krenuti samo sa mesom pa da vidim kako ti ide. Ne znam jer se može svinjetina na dukanici jesti? Ipak je dosta masna?

Junior Member
    Datum pristupanja
    01.03.2013.
    Danas sam startala. Neznam za svinjetinu jer je ne volim pa nisam ni gledala. Inace super recepte ima na coolinariki. Meni je super da ima cak i deserta. Prva faza mi je samo tri dana pa cu toliko izdrzati. Druga faza mi se cini puno bolja.

Danasnji meni:
    D: zlicica kakaa u prahu+natren, pola case vode i pola case mlijeka
    M: 2 tvrdo kuhana jaja
    R: peceni pileci file s malo senfa
    M: kava s malo mlijeka
    V: svjezi sir

Junior Member
    Datum pristupanja
    01.03.2013.
    Pogledala sam za svinjetinu. Jedino krta svinjetina je dozvoljena. Inace se ona i janjetina izbjegavaju. Vidim da neki jedu i hrenovke ali one imaju ugljikohidrata pa ih isto treba izbjegavati. Meni je svejedno jer nista od toga ne volim.

Junior Member
    Datum pristupanja
    01.03.2013.
    Evo mojih pocetnih mjera:
    Visina: 161 cm
    Tezina: 63 kg
    Opseg grudi: 89 cm
    Opseg struka: 96 cm
    Opseg bokova: 96 cm

Moj najveci problem je struk, odnosno nepostojanje istog.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove