Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3
    Junior Member
    Datum pristupanja
    05.04.2013.

Dnevnik,krećemo... :)

Evo društvo,odluka je pala da se od sutra nešto mora promijeniti.Nije da već sto puta nisam odlučila i svaki puta ponovno donosila odluke bez da ispunim ove prijašnje..no sada ću prvi puta to podijeliti sa nekim. Tako da ću to gledati kao neki poticaj da napokon ostanem ustrajna i krenem na pravi put. Imam problema sa kilažom, vec se dugi niz godina borim se sa time. Isto tako ,dugi niz godina žustro se bavim sportom.Kako je pred kojih par godina došlo do hormonskog poremecaja, tako sam se i ugojila i nikako da to rijesim. Imam oko desetak kilograma previše, ne izgledam tako loše posto se sve to skladno rasporedilo po mom tijelu,no desetak je ipak previse i vidljivo je da ih tesko nosim sa sobom. Kriticno podrucje su mi noge i guza...na trbuhu imam malo sa strane ,no to prve nestaju kada pocnem da mrsavim i to me toliko ne smeta. Da bi i sama vodila bolju evidenciju, vagat ću se i mjeriti svakih 7 dana -subotom. Moj plan izgledao bi tako da sredim kilazu pomoću dijete, ali i uvedem intenzivno vjezbanje koje sam malo zapostavila za sada. Prvih 7 dana provest ću detoksikaciju organizma,master cleanse ako je tko čitao o tome.Imam osjećaj da mi je tijelo izmučeno losom hranom i losim navikama. Nisam to isprobavala prije,ako uspijem 7 dana -prezadovoljna sam. Dijeta ili detox ovdje znaci da pijes samo limunadu sa javorovim sirupom i ljutom papričicom,naravno uz vodu i cajeve po želji ali nezasladene. Mislim trčati u ranojutarnjim satima natašte i kasnije voziti barem pola sata sobnog bajka.....javljat ću se svaki dan sa dojmovima i iskustvima

Member
    Datum pristupanja
    24.12.2012.
    Pozdrav Bozjacurica, sretno sa tvojim programom.Ja svako toliko ubacim tjedan detoksikacije i pokazalo mi se da mi odgovara. Na pocetku mi je bilo tesko ali se poslije naviknes.Javi kako napreduje!

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Ja sam u jednom trenutku imala promjenu hormona ali sam nakon toga uvela vježbanje jer su mi savjtovali da bi to trebalo pozitivno utjecati kao kompenzator na novonastale hormonalne promjene i stvarno mi je bilo bolje. Smršavila sam a prije aktivnosti kile su samo rasle.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove