Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6
    Junior Member
    Datum pristupanja
    18.07.2018.

Dukanica 😆

Nakon niza neuspjesnih dijeta, krecem s Dukan dijetom, i to na nacin da vodim ovaj dnevnik. Mozda ce me malo vise motivirati i dati mi snage da ustrajem do kraja. Nadam se!

Dakle, stanje je sljedece:
    18.07.2018. - 88 kg (na moju visinu od 168 cm definitvno previse)
    Na stranici Dukan Diet UK Official Site - Weight Loss Plan, Coaching & Diet Recipes dobila sam izracun da mi je preporucena tezina 66 pa cu to uzeti kao cilj. Datum kada bi trebala to postici je 27.12.2018.

Borba je krenula, prva faza trajat ce 6 dana.

Vjerujem da nas ima puno koje citamo forume i pokusavamo se nadahnuti pozitivnim pricama. Pokusat cu prvi put biti na drugoj strani i pisati o svojim iskustvima.

Dru 🍀

Junior Member
    Datum pristupanja
    18.07.2018.
    Drugi dan je prosao i za sada mi nije nikakav problem. Izvagat cu se nakon sestog dana. Trebala bih biti laksa za 2,5 kg. Vidjet cemo.
    Inace, ujutro sam pojela jogurt sa zlicom mekinja, popodne kuhanu piletinu sa zacinjenim posnim sirom, navecer purecu sunku isto sa sirom, a u vise navrata sam pila jogurt. Slicno je bilo i jucer.

Idemo dalje!

Dru ☺
    Posljednje uređivanje od druantia : 19.07.2018. at 23:31

Junior Member
    Datum pristupanja
    18.07.2018.
    Treci dan prosao, jelovnik slican kao i prethodne dane. Sutra cu se baciti na jaja.
    Nisam padala u nikakva iskusenja sto je iznenadjujuce dobro. Jako mi se svidja dorucak, jogurt s zobenim mekinjama, cini mi se da me dugo drzi sitom.
    To je sve za danas.

Dru 🍀

Junior Member
    Datum pristupanja
    18.07.2018.
    Danas su na meniju bila kuhana jaja, tunjevina i mozzarella. Mislim da sam pojela malo vecu kolicinu, u biti, sigurno sam pojela vise nego sto sam trebala. Srecom, nisam jos pala u iskusenje da pojedem nesto slatko, to mi je inace i najveci problem. Nekad mislim da sam ovisna o slatkom. Zato sam ipak zadovoljna danasnjim danom.
    Jos dva dana pa vaganje.

Svidja mi se ovaj dnevnik, promislim preko dana kako cu navecer pisati i lakse mi bude u vezi hrane. Sta ti je psiha...
    Iako mi se cini da ovdje i nema puno aktivnih, ja idem dalje. ☺

Dru
    Posljednje uređivanje od druantia : 21.07.2018. at 23:40

Junior Member
    Datum pristupanja
    18.07.2018.
    Prva faza je gotova. Ujutro je vaganje. Bas me zanima sta ce vaga reci.
    Zadnja dva dana su proletila. Bilo je tu jaja, sunke, hrenovki, jogurta, sira... uglavnom nisam bila gladna. Jedino sto sam primjetila u ovih par dana je da sam malo napuhana, da li to ima veze s dijetom ili ne, ne znam.

Do sutra, Dru.

Junior Member
    Datum pristupanja
    18.07.2018.
    Evo, vaga pokazala 2 kg manje. Znaci, 86. Dobro je.
    Danas sam ipak malo poklekla, pravila sam kolac i 'morala' probati. Ovo mi je i inace najtezi trenutak, kad postignem mali ili malo veci rezultat onda se odjednom opustim, a to onda potraje i ponisti cijeli moj trud. Sada se necu dati, sutra nastavljam kao da nista nije bilo. Druga faza dukan dijete odgovara mi i moram ustrajati.
    Mislim da cu se vagati jednom tjedno, cini mi se da je tako najbolje. Svaki utorak.

Dru

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove