Evo, da krenem ispočetka vrativši se u period prije godinu dana. Imam 18 godina i visoka sam oko 171 cm. prije godinu dana imala sam. nekih 76 kila i jednostavno sam jedan dan pukla i rekla da moram nesto promijenit. Pocela sam doruckovat, sto prijje nisam radil` i to 2 kuhana jaja ujutro. Cim bi se probudila dvije velike case vode, isto i prije svakog obroka. izbacila sam slatko a obozavam ga, sokove, kruh i poslije 5 nisam jela. Radila sam u slasticarnici pa se zalomilo svaki dan slatko al poslje pet nista. uopce nisam bila na nekoj posebnoj dijeti i nakon tri mjeseca me sokiralo kada sam vidjela da vaga pokazuje -18 kila. dosla sam na 57 i to je bilo idealno. no sad dolazi problem. u razdoblju od zadnja tri mjeseca sam pocela jest i kasno i previse, pogotovo slatkog i dosla na 65 kila. Sada je stvarno dosta. mislim krenut na dukanicu sutra.JA TO MOGU, JA TO HOCU. zanima me koliko bi trebalo da skinem 8 kila koje ja smatram viskom jer se uzasno osjecam i uzasno sam iskompleksirana. od sutra krecem, i javim kako je prosao prvi dan. treba skinut te kile da mogu savrsenu haljinu za maturalnu sasit