Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Mesna dijeta

Junior Member
    Datum pristupanja
    29.09.2013.

Mesna dijeta

Pozdrav,

Evo moj ponovni početak borbe s kilogramima počinje od sutra 30.09.2013 (ponedjeljak).
    Prošle godine sam sa ovom dijetom izgubila 15 kilograma i sve sam vratila.
    Sutra ujutro 1. vaganje i kretanje u nove pobjede.

Member Jelchi avatar
    Datum pristupanja
    15.11.2012.
    SREEEEEETNO!!! :-)))) Ovih 15 kg zvuči impresivno!! Svaka čast :-)
    Šteta što su se vratili nazad :-(
    A u kojem periodu su se vratile kile?
    Da li si dosta jela nakon dijete ili si imala više-manje normalnu prehranu, a kile su se svejedno vratile?

Junior Member
    Datum pristupanja
    29.09.2013.
    Mesnu dijetu sam započela 15.06. Do 01.10. Ali sa prekidima. Imala sam negdje oko 3-4 prekida po dan dva. Moram napomenuti da sam djetu držala u kombinaciji sa mjesečevom djetom....,
    kile su mi se vratile eto od 01.10 pa do dana današnjeg ali nisam zbilja ništa pazila na prehranu nego sam se prežderavala hranom koja mi je za vrijeme djete bila zabranjena a to su uglavnom ugljikohidrati tako da nije nio čudo da se sve vratilo...... A pogotovo u zadnjih mjesec dana.., ne mogu se uopće kontrolirati.., izgleda da se želudac toliko raširija da sam stalno gladna.....samo se trpam pizzama, paštom, sendvičima, vrhnjem, palačinkama.....užaaaaaas

evo jučer sam se vagala i krećemo od danas sa početnom kilažom od užasnih 97.8 kg

Junior Member
    Datum pristupanja
    04.11.2013.
    Pozdrav ,

Ja sam mesnom dijetom smrsala ukupno 25kg nakon porodjaja. Jako sam zadovoljna uspjehom, ali godinu dana pauziram od bilo kakve dijete, i vratila sam 5kg. Od sutra startam sa UN dijetom i optimisticna sam, nadam se da cu sa ovom dijetom dotjerati kilazu na optimalnu, pozelite mi srece

PS; imala sam 98kg poslije poroda sada imam 78kg

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove