Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3
    Junior Member
    Datum pristupanja
    20.06.2013.

moj nacin mrsavljenja

Eh ovako, imam 18 godina i moram smršati najmanje 5 kg. Moj plan je da par dana jedem samo supu i pijem vodu. Vec dva dana popijem ness , jedem višnje i tanjur supe pojedem i naravno dosta vode. Zanima me šta vi mislite za koliko dana bih mogla skinuti 5 kg , nisam puno gladna , osjećam da ovo mogu . Naravno znam i za jo-jo efekat ali uopće nemam želju ni za grickalicma ni za hranom a ni za čokoladom. Tako da bih nakon sto spadnem 5 kg jela ali normalno i zdravo, dovoljan mi je jedan obrok na dan. Imam 57 kg i visoka sam 162 cm, tako da baš treba da spadnem 5 kg :s Molim vas da mi kažete vaše mišljenje

Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.
    Inaa mislim da ćeš definitivno smršati ovom dijetom jer si mlada pa bi trebala imat dobar metabolizam. Upitno je samo šta ćeš izgubiti. Vrlo vjerovatno vodu i mišić. To ti nije dobro niti za tijelo a niti za izgled jer koža bez vode lošije izgleda u tonusu.Moj savjet ti je da ubaciš kuhano meso i povrće. Isto ćeš brzo mršaviti ali puno kavalitetnije!

Junior Member
    Datum pristupanja
    12.07.2013.
    Ejj...želim ti puno sreće..i ja od sutra krećem na dijetu.. prošle godine bila sam na UN-ki i skinula 20-ak kilograma ali zbog stitnjace sve mi se vratilo :/
    Sutra je novi dan i cilj mi je do početka osmog mjeseca s(kinuti 15 kilograma

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove