Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7
Like Tree1Likes
  • 1 Post By annabg

Tema: Prvi dan dijete bez ugljenih hidrata

Junior Member
    Datum pristupanja
    05.05.2017.

Prvi dan dijete bez ugljenih hidrata

Evo Pocinje moj prvi dan dijete , samo meso i povrce.

Jako sam motivisana samo da budem i karakter. Javljam se u ponedeljak sa prvim rezultatima nadam se
    Vandy likes this.

Junior Member
    Datum pristupanja
    13.05.2017.
    Sretno ti...zanima me dokle si došla.
    Ja sam nekoliko puta započimala ovu dijetu, ali sam brzo odustala.
    Danas mi je ponovno prvi dan i nadam se da ću uspjeti.
    Trebam smršati nekih 15-20 kg :/

Junior Member
    Datum pristupanja
    05.05.2017.
    vec sutradan sam preksrsila,

i evo sad bazeni , spa, slikanje i kad vidim sebe na slikama toliko sma se osecala grozno, ono sa oecom nekako i pokrijem, ali obvako u kupacem sve kipti.

i evood ctevrtka, 29.6 sam pocela mesnu dijetu, ali cisto meso, u blizini posla a i kuce imam mesare gde usluzno peku, i jedem pileci raznjic u slanini, svinjke snicle, svinjski raznjic, pileci batak, pljeskavice, ne uzimam kobasice, preradjeno meso, i evo sa 85 kg cak i nesto vise sad u nedelju, 2.7 jutarnje merenje posto ono uzimamkao reper vaga pokazala 82.4 . gladna nisam , ali te uvati kriza za nekom picom narocito kad setas a na svakom koraku one mini pice, ali kazem sebi sacekaj do sutra i kad ujutru vidim po kg manje to me toliko motivise da je nastavljam,

plan mi je do srede biti tako na cistom mesu , a onda ubaciti povrce najvise zeleno, zelena salata , kupus, paradajz.

Pa cu po rezultatima videti kako dalje, negde pise damozei kackavalj,posto on skoro da nema uh, ali za sad se plasim da ne pokvarim rezultat , u svakom slucaju 6 dana cisto meso sa rostilja, evo vec 3 dana proslo , ovo je cetvrti, rezultati su fenomenalni i motivisuci.
    dosta se krecem,inace mi je takva priroda. idem sad po naruceno meso sa rostilja, ukupno kg mesa sto piletine , sto raznjica , sto svinjetine, ono sto ne pojedem danas bice sutra, a ako pojedem i sve primetila sam bar pola kg ide dole sutradan vaga.prvi cilj mije samo da vidim 80 na vagi ,pa onda dalje do 75

Junior Member
    Datum pristupanja
    05.05.2017.
    ako si jos na forumu , sta si ti uradila, dokle si stigla

Junior Member
    Datum pristupanja
    05.05.2017.
    5 dan dijete, cisto meso,kafa bez secera I limunada bez secera. pocela sa 85.5, jutros 82.2kg. nastavljam biti samo na mesu,jel takav pad kilaze jako motivise.

Junior Member
    Datum pristupanja
    10.08.2017.
    Pozdrav, nova sam, danas mi je prvi dan dijete bez ugljikohidrata, ima li jos netko da danas kreće?

Junior Member
    Datum pristupanja
    14.08.2017.
    Hello
    od sutra počinjem sa dijetom bez ugljikohidrata. Kakvi su vaši rezultati nakon 5 dana? Šta ste jeli za doručak, ručak i večeru prvi dan?

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove