Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9
    Member Mira avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.

Kada uspijete u mršavljenju, kako se motivirati da se zadrži postignuta težina?

Malo sam se raspisala već u naslovu.

Zanima me kako se vi motivirate, jednom kada dosegnete željenu težinu.

Meni se deslilo da sam uspjela skinuti 15 kilograma unutar 6 mjeseci ali sam se na kraju vratila starim navikama i dobila 18 kilograma.

Sada sam opet izgubila 7 kilograma i idem dalje.

Ja se bojim da nebi opet dobila 3 kilograma više kada prestanem sa dijetom pa bi to značilo da bi imala viška 21 kilogram.

Baš bi voljela da se održi ta težina koju postignem pa me zanima kako je to vama uspjelo.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ja još uvijek nisam dosegla željenu težinu, ali sam na dobrom putu i osjećam se puno bolje. Eto čim sam na sebe stavila staru robu koju godinama nsiam nosila, dovoljna mi je nagrada. Pa sad kad prekoračim neki dan, pojedem previše odmah se sjetim svojih omiljenih hlača u koje ne stanem i drugi dan prehranom i treningom to ispavim. Pogledam se tu i tamo u ogledalo, kakva sam bila prije i sad i odlučim ići dalje.

Junior Member
    Datum pristupanja
    03.08.2013.
    evo motivacije

Junior Member
    Datum pristupanja
    03.08.2013.
    opcenito me motiviraju ljudi:

http://beforeandafterfatlosspics.tumblr.com/

Member Nada avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od anna_molly Vidi poruku
    opcenito me motiviraju ljudi:

Before And After Fat Loss
    ovo je dobar blog. Svaka čast svima koji se tako ustrajno mogu držati plana mršavljenja i toliko kg skinuti! koliko se čovjek onda promijeni i u licu, ne samo tijelu, a da ne pričam u psihi, zadovoljstvu, zdravlju...

Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.
    Dobar je taj blog sa tim usporedbama.Nije loše ni da se sam čovjek slika pa da prati promjene.Kod ljudi koji idu u teretanu paralelno sa mršavljenjem, bolji je pokazatelj fotografija od vage.Ipak,mišićna masa raste uz teretanu pa može biti frustrirajuća činjenica da kile ne padaju.zato,fotić u ruke.

Junior Member
    Datum pristupanja
    14.08.2013.
    Zdravo
    Ja sam nova i voljela bih par savjeta da se konačno riješim viška od 6 kg koje imam od poroda a moj sin ima 5 godina.... da riješim ja to ali se vrate i hajmo jovo na novo... zahvalna

Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.
    Mimi većina ljudi kad mršavi dijetama, gubi mišić i sa time spušta metabolizam. Kratkoročno, to im dobro izgleda na vagi ali dugoročno kile se vraćaju i to više nego prije.

Probajte samo malo smanjiti unos hrane, za recimo 20 % i ubacite fizičku aktivnost. Nešto što volite jer je najvjerovatnije da ćete se u tome i zadržati najdulje vremena.

Fizička aktivnost će vam ubrzati metabolizam koji vam se smanjuje sa godinama.

Junior Member Lotta avatar
    Datum pristupanja
    30.10.2012.
    Meni je dobra motivacija kada vidim da sam postigla nešto - da su kg otišle i da sam mršavija, izgledam bolje i zadovoljnija. Onda to ne želim izgubiti i dobijem "push" za naprijed.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove