Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3
    Junior Member
    Datum pristupanja
    22.07.2013.

Question kako pobjediti glas u glavi koji ti govori da si debela

Imam 25g i cjeli zivot zivim s dvije sestrek koje su mrsave.cjeli mi zivot prolazi u izrugivanju.stalno sam na djetama nemogu vise.nemogu sama da se borim.jsudbina18@net.hr

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Baš mi je žao što se morate nositi s time! Definitivno jako težak teret za jednu mladu osobu. Jedna od uistinu bliskih prijateljica mi se borila s istim problemom i provele smo hrpu dana i noći pričajući o tome, iznalaženju riješenja i sl. Danas je zadovoljna majka dvije prekrasne curice, ima partnera s kojim se dobro slaže i psihički je puno jača osoba. I dalje ima neke kilograme viška, ali na njih više ne gleda na isti način.

Koliko kilograma imate viška koji Vas muče?

Junior Member Lotta avatar
    Datum pristupanja
    30.10.2012.
    Mislim da je tu ključno da imaš neku osobu s kojom si bliska i s kojom možeš razgovarati, koja te može navigirati i izvesti na pravi put ako sama nemaš snage i zaboraviš koliko vrijediš neovisno o tome koliko kila imaš. Ako to nije mama, tata, sestra i sl, nadam se da postoji neka iskrena i dobra frendica s kojom razgovaraš i koja ti može biti podrška.
    Bez obzira koliko kila imamo viška i koliko god smo nezadovoljni s izgledom, NASREĆU se to DA riješiti! Nije ne daj Bože neka bolest kojoj nema lijeka. Skidanje kila je teško, ali je odlična stvar što se definitivno može ostvariti ako to stvarno želimo i potrudimo se!

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove