Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6
    Member Nada avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.

Kako zaustaviti glad?

Zna li netko kako izbjeći glad između dva obroka?

Trenutno sam na dijeti ali sam stravično GLADNA između obroka!!

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    A na to bi svi htjeli neki čarobni odgovor da nam pomogne. Eto tako, raspodijeli obroke u dobrim vremenskim periodima, neka ih bude pet dnevno. Super ako si dosta zaposlena tijekom dana, manje misliš na hranu i glad. Al pij puuuuno vode, zelenog čaja, tekućine uopće, stvaljaj žvakaće, peri zube i bori se sama sa sobom, nema baš nekog pametnog odgovora. Sretno!

Member
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    voda je super za sve! pojedi si neku vocku, to se uvijek preporuca izmedju obroka. jabuku, nektarinu.... i naravno voda!

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Moja iskustva su voda i opet voda ili se prosetati daleko od hrane.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ma koristiti i neki motivacijski govor, misli. Ja sam taman danas sebi naprintala svakakve izreke i zaljepila oko sebe da me one kontroliraju kad pokleknem. Tipa sa moram izdržati, nisam još stigla do cilja, ali sam bliže nego jučer. Da treninzi moraju i boliti, mora se to izdržati, treba biti jači od svojih izgovora i tako. Samokontrola je najbitnija, koristit će nam i dalje u životu.

Junior Member Lotta avatar
    Datum pristupanja
    30.10.2012.
    možda zavaravanje s nekim zdravim međuobrokom ili grickalicama poput čipsa od jabuka - pogotovo domaćeg ako je moguće. Super stvar.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove