Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4
    Member AnnaMarie avatar
    Datum pristupanja
    17.12.2012.

Kako zavoljeti svoje tijelo?

Maloprije sam prala suđe i baš sam nekako počela razmišljati o tome koliko zapravo volimo svoje tijelo?

Budimo realni, u realnom svijetu je naše tijelo ambalaža koja nas prodaje. Tijelo daje prvi dojam svojim držanjem, izrazom lica, ali i time koliko je "uređeno".
    Jeste li primjetili kako su pojedini ljudi uvijek privlačni iako nikad za njih ne bi rekli da su posebno prirodno lijepi.

Ja osobno imam nekih 7-8 kila viška. Ne bi za sebe rekla da sam prirodno lijepa iako ima sitnica koje volim. Nisam manekenski tip i nikad to neću biti. Ali ipak volim tu svoju ambalažu.
    Koliko vi volite svoju? I kako ste došli do toga?

Pomaže li i vama briga oko vlastitog tijela da više cijenite sebe?

Ponekad, obično lakiranje noktiju, piling kože, depilacija, vlastoručno feniranje kose, malo šminke može učiniti čuda. Barem kod mene.
    Nisam od onih koji ne izlaze bez šminke iz kuće, ali volim se urediti.

Kako vi na to gledate? Da li stječete bolji dojam o osobama koje brinu o svom izgledu i unatoč "manama"?
    Kompenzirate li i vi ta neka sitna nezadovoljstva isticanjem svojih dobrih strana?

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ja sam osoba koja je kad je bila mršava, nisam bila zadovoljna sa sobom, zapravo nisam niti mislila o tome. Onda sam se udebljala i 2-3 godine se nisam micala. Htjela sam, al sam imala neke druge probleme i nikako, a nije mi bilo svejedno. Ipak sam i osoba koja se ne zamara mišljenjima drugih uopće (a to prije nije bilo tako, nekako jednostavno sam prestala biti takva, počela se puno družiti i shvatila sam kolko imam dragih ljudi oko sebe koji su mi najbitniji) tako da me to nije pogađalo zbog toga. Nego zbog mene, smetalo me ipak i tek sada kad sam na pola puta da to izgubim vidim kolko me puno očito smetalo. Život mi je lakši, osjećam se bolje iako sam i dosta nestrpljiva i puno toga me još smeta. Onda kažem samoj sebi smiri se, polako, takva si kakva si i to je to. Prihvati se više i radi na sebi! Tako nekak pa mi bude malo lakše.

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Ja sam dosta varirala po pitanju težine jer oduvijek volim jesti i spremati razne oblizeke i uživati u njima. Ali sam se ok nosila s tim. Naravno da je bilo perioda kada bih bila nezadovoljna, ali generalno ok. Samo bih onda krenula s nekom dijetom da se dovedem u red.

Junior Member
    Datum pristupanja
    26.07.2019.

Kako zavoljeti svoje tijelo

Koliko vas uopste daje svojih ruku delo na prodaju drugom,ja sam samo jedan mali stolar i nemam taj "problem",svo pakovanje je vise za transport nego za oci kupcamusterije

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove