Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 13
    Junior Member
    Datum pristupanja
    19.02.2013.

Ja zelim smrsavit, a vi ?

Drage moje, visoka sam 169cm i Imala sam 80 kg do prije 10 dana. Jutros sam se vagala i opaaa 77,3 kg . Sto mi je naravno jako drago ! Krenula sam po drugi put sa kupus-dietom. al ne tako strogo kao zadnji put prije 3 godine, gdje sam bila izgubila za 2 i pol mjeseca tada 25kilograma yeaah ! sada jedem dnevno juhu i sta mi padne na pamet, najvise kuhanu govedinu - obozavam je. voljela bih da mi se neko od vas pridruzi kome uistinu treba motivacija , kao i samoj meni.. nije lako , znam.. al dozivjela sam da i ide uistinu !
    Tko je za ??

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Eeej! Nisam nikad bila na kupus dijeti, zapravo sam već odavno sama napravila svoj jelovnik kad se odlučim utegnuti i izgubiti koju kilu tako da sam i ja pred koji dan krenula u tom smjeru. U tom smisli se možemo bodriti jer ja poprilično reduciram svoj meni i teško ponekad izdržavam cijele dane. Kaj ti se dogodilo onda prije 3 godine nakon dijete? Sve kile su ti se bila vratile? Vježbaš li išta uz diejtu? Kolko imaš godina?

Junior Member
    Datum pristupanja
    19.02.2013.
    yeaahh ! ja smatram da to i nije losa dieta posto mozes jesti koliko zelis i nisi nikada gladna. a u ostalom uzimas samo Vitamine sebi voce , povrce, ribu.. tada mi je islo super i dosta sam trenirala u Fitness centru. nisam vise mogla ni jesti koliko mi se je zeludac bio smanjio ma osjecala sam se fenomenalno. ali onda sam odlucila da prestanem pusiti i BOOM ! hahaha...al to sam bila i ocekivala da ce se desiti.. a sto je najgore , taj moj Fitness centar se zatvorio ..i vratila sam 15 kg.. Imam 31 godinu i mogu se povaliti da sam jutros stala na vagu i GLE 76,8 kg znaci samo naprijed. jucer sam vrlo malo Jela, samo 2 juhe al zato najmanje 2 litra nezasladjenog caja od Korijandera.. vrlo mi je ukusan pijem ga vec danima, pa neznam dali i on ima nekakav ucinak- posto mi se vec nista i netrazi toliko. ajd bas mi je drago da je barem neko tu zu meine Hvala lutko !

Member
    Datum pristupanja
    24.12.2012.
    Lena i ja bi se pridružila tvojoj dijeti! Dobila sam 4 kile u mjesec dana pa bi htjela u kraćem roku ih izgubiti. Čini mi se da je dobra dijeta za mene jer se većinom sastoji od voća i povrća a to jako volim.
    Vidim da si ti za par dana izgubila pola kile, super!!! Idemo svi zajedno do ljeta počistiti sve suvišne kilograme!

Junior Member
    Datum pristupanja
    19.02.2013.
    Tamaris... spalo je u medjuvremenu 5 kg ! samo nam se pridruzi i mi tebe podrzavamo. ja sam u medjuvremenu presla na kuhano ili rostilj meso ( piletina ili govedina) prilog samo salata... i opet pali samo naprijed !!!
    nema slatkoga ili grickalica ili sokova! a i nisam nekakav ljubitelj Toga. Hvala Bogu
    Saljem vam svima puno srece i VELKIIIIII ljubcek

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Eto i mene malo opet.. Imam sad posla s faksom pa se uz to još moram i baviti svojim mršavljenjem, teško je to spajati. Fali mi hrana dok učim. Ja sam tak bila kad sam mršavila prisilno počela pušiti i bilo mi je lakše, al mi smeta previše pa sad odustala. Ništa od toga, čekam ljepše vrijeme jer sam zaključila da najviše od svih aktivnosti volim trčati pa se baš veselim.

Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od Lena Vidi poruku
    Tamaris... spalo je u medjuvremenu 5 kg ! samo nam se pridruzi i mi tebe podrzavamo. ja sam u medjuvremenu presla na kuhano ili rostilj meso ( piletina ili govedina) prilog samo salata... i opet pali samo naprijed !!!
    nema slatkoga ili grickalica ili sokova! a i nisam nekakav ljubitelj Toga. Hvala Bogu
    Saljem vam svima puno srece i VELKIIIIII ljubcek
    Meni je također odlično meso sa roštilja jer se pripremi sa minimalno masti a sa povrćem može biti odlično! Svaka čast na 5 kilograma Lena! A i najbitnije se odreći tih gluposti, grickalica, sokova itd. Na to se čovjek brzo navuče a kad ih jedno vrijeme ne jede brzo se i odvikne.
    Posljednje uređivanje od Tonko : 03.03.2013. at 21:17

Junior Member
    Datum pristupanja
    01.03.2013.
    I ja se pridruzujem mrsavljenju

Junior Member
    Datum pristupanja
    23.03.2013.
    Pozdrav svima! Ne radim vec 4 mjeseca i slozila sam na sebe polako 7kg viska. Al pricam o dosta vidljivom visku, nema struka, tri sloja stomaka dok stojim, i bokovi koji vriste sa strane... o straznjici da ne pricam!! Nevjerojatno, koliko mi 7 kg zaokruzilo figuru Uglavnom, vec sam 2 tjedna na dijeti 10%. Prije godinu dana sam ju isprobala i nabrzinu sam smrsavjela. Kile se nisu vratile do prije 4 mjeseca. Tako da je to bio razlog zasto sam opet izabrala tu dijetu. Medjutim, ovaj put je ispalo da se kile ne zele skinuti. Odlucila sam dodati malo fizickog napora te sam uz dijetu pocela vjezbati. Butt Workout 1: Tone Up | 30 DAY BUTT LIFT mogu reci da se guza podize, a bedra suzavaju. Uz tu tjelovjezbu obavezno i Jillian Michaels: 6 Week Six-Pack Abs Workout- Level 1! Stomak mi se izravnao! Naravno, daleko sam od cvrstog tijela, al sam maknula sav onaj veliki visak... i to samo za dva tjedna! Pa eto, meni je ispalo poprilicno efikasna kombinacija. Jos tjedan dana dijete za odguliti, a nakon toga cu nastaviti sa redovnim i smanjenim obrocima! Morala sam to podijeliti s vama! Vagala se nisam od kad sam na dijeti niti imam namjeru, bar jos 2 tjedna.
    Imam 30 godina i ocito vise necu smjeti zanemariti fizicku aktivnost! Ako se tko zeli pridruziti mojem nacinu mrsavljenja, tu sam za vas!

Member
    Datum pristupanja
    24.12.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od grickalica Vidi poruku
    Pozdrav svima! Ne radim vec 4 mjeseca i slozila sam na sebe polako 7kg viska. Al pricam o dosta vidljivom visku, nema struka, tri sloja stomaka dok stojim, i bokovi koji vriste sa strane... o straznjici da ne pricam!! Nevjerojatno, koliko mi 7 kg zaokruzilo figuru Uglavnom, vec sam 2 tjedna na dijeti 10%. Prije godinu dana sam ju isprobala i nabrzinu sam smrsavjela. Kile se nisu vratile do prije 4 mjeseca. Tako da je to bio razlog zasto sam opet izabrala tu dijetu. Medjutim, ovaj put je ispalo da se kile ne zele skinuti. Odlucila sam dodati malo fizickog napora te sam uz dijetu pocela vjezbati. Butt Workout 1: Tone Up | 30 DAY BUTT LIFT mogu reci da se guza podize, a bedra suzavaju. Uz tu tjelovjezbu obavezno i Jillian Michaels: 6 Week Six-Pack Abs Workout- Level 1! Stomak mi se izravnao! Naravno, daleko sam od cvrstog tijela, al sam maknula sav onaj veliki visak... i to samo za dva tjedna! Pa eto, meni je ispalo poprilicno efikasna kombinacija. Jos tjedan dana dijete za odguliti, a nakon toga cu nastaviti sa redovnim i smanjenim obrocima! Morala sam to podijeliti s vama! Vagala se nisam od kad sam na dijeti niti imam namjeru, bar jos 2 tjedna.
    Imam 30 godina i ocito vise necu smjeti zanemariti fizicku aktivnost! Ako se tko zeli pridruziti mojem nacinu mrsavljenja, tu sam za vas!
    Grickalica hvala što si podjelila svoj uspjeh. Probat ću tvoj plan jer mi je moje vježbanje malo dosadilo pa će mi dobro doći i malo promjene. Ja isto smatram da bez vježbe nema kvalitetnog rezultata a i uz današnji tempo života, onaj koji se barem redovito ne kreće šetnje, mislim da će teško zadržati kilažu.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove