Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7
Like Tree1Likes
  • 1 Post By marijaxD

Tema: Je li moguće mršavjeti bez vježbanja?

Junior Member
    Datum pristupanja
    15.11.2012.

Je li moguće mršavjeti bez vježbanja?

Ja, kao i većina današnjih ljudi sjedim na poslu. U većini slučajeva je to 9 sati a vozim se na posao u svakom smjeru po 45 minuta. Imam i dvoje djece pa vjerujem da iz svega što sam navela shvaćate da nemam puno vremena u životu.

Iz tog razloga ja nemam uopće vremena za vježbanje. Uz većinu tretmana koji danas postoje, opet se u dosta slučajeva treba vježbat.Imam oko 15 kilograma viška i zanima me je li moguće mršavjeti bez vježbanja ako da, koja je metoda najučinkovitija?

Member
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    naravno da je moguće. sport je svakako poželjan ali potpuno razumijem da ljudi nemaju vremena i da je već veliki uspjeh promijeniti prehranu i ne pokleknuti. e sad, što se tiče klope, izbaciti slatkiše, grickalice, sokove i općenito junk food. uvesti voće, povrće, kuhano. probati jesti tri obroka plus ona dva međuobroka, neko voće. naravno, ne pretrpavati se hranom, nego je bitno da metabolizam radi cijeli dan ( zato 5 obroka ). i piti puno vode!!!!! nije lako, ali je činjenica, kad ljudi skuže da kad zaista počnu jesti, da će onda početi gubiti na kilaži. moja mama je skinula 26 kila, ima 56 god., radi 8-10 sati. u početku je samo poradila na prehrani, pa je počela puno hodati i sad vježba 3-4 puta tjedno i izgleda sjajno!

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ja se slažem u potpunosti s xoxo_Fit. Treba početi sa sitnicama, takav je svaki početak. Kretati se čim više, koristiti stepenice, za vikend u šetnju s djecom itd. U uredu pronaći neke vježbe koje se mogu raditi kada se sjedi, ima toga na netu punoo. Jesti čim zdravije i jako puno paziti na prehranu onda, al opet ne pretjerivati. A dobro bi bilo i otići na koji tretman pa ubaciti neko vježbanje recimo kroz pet, sub i ned.

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Moguce je, samo je to kratkoga vijeka.Ja mislim da treba steci naviku kako za jesti tako i za kretanje ili neki dio drugoga sporta.Ja sam uvela kretanje.Moja prijateljica je imala neku brzu dijetu bez kretanja izgubi za dva tjedna 5 kg.Dok prestane biti na dijeti za mjesec dana dobije 10kg, strasno.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Mislim da uopće ne bi trebalo razmišljati može li se smršaviti bez vježbanja. To ko da i odeš na liposukciju, ne vidim taj užitak gubitka kilograma i gledanje promjena na sebe, bez da se osjeti malo muke i znoja. A naravno, da se ne spominje koliko je kretanje zdravo samo radi zdravlja. Tako da, fino zasukati rukave i na posao. Ništa kaj donosi rezultate nije lako, ali kaj se mora nije teško.

Junior Member
    Datum pristupanja
    16.06.2013.

U suštini NE!

Moguće je izgubiti kilograme naravno, ali šta se tu tačno gubi i da li će se ostati na toj novoj kilaži je pitanje. Bila sam na dosta predavanja o mršavljenju i na svima je osnovu za sigurno i zdravo mrsavljenje bez jo-jo efekata činilo vežbanje, pravilna ishrana i detoksikacija.
    Tonko likes this.

Member AnnaMarie avatar
    Datum pristupanja
    17.12.2012.
    SLAŽEM SE! :d Mislim da je mršavljenje bez vježbanja definitivno na krivim temeljima! Niti dugoročno, niti kvalitetno niti se može postići puni učinak mršavljenja i ono što je još bitno osim mršavljenja - oblikovanja tijela i učvršćivanje.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove