Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 16
    Junior Member
    Datum pristupanja
    11.07.2013.

Post Kako se motivišete za vježbanje i dijete?

Pomozitee...

Udebljala sam se 5 kg a nikako ne mogu da se motivisem za vježbanje i dijetu.
    Šta mi savjetujete? Kako vi rješavate ove probleme?

Unaprijed hvala

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Lijepi pozdrav. Mislim da je to česta pojava s kojom se suočavamo Dosta sam istraživala o dijetama i nekolicinu probala. Za skidanje 5 kg prije jedne važne svadbe mi je pomogla npr. Bolnička dijeta.
    Ne znam da li Vam više odgovara držati manje rigoroznu dijetu dulji tip vremena ili rigorozniju kraće vrijeme? To je jako važno. Ako držimo krivi tip dijete, koji ne odgovara našem metabolizmu i tipu, velika je vjerojatnost da posustanemo. I da li ima ikakav tip vježbanja da Vam odgovara ili barem ne pričinja neki značajniji problem/angažman?

Junior Member
    Datum pristupanja
    17.09.2013.
    Jadranka, slažem se s Vama jedino je što u moru svega teško odabrati nešto što odgovara...čovjek generalno pruža otpor prema dijetama jer ne voli kad je gladan i ne voli kada si mora nešto ustručavati, a nema dijete bez toga! Međutim, ako nam je bitan cilj - mora se nekako zapeti...
    ja si tražim neki odgovarajući dijetni plan za skidanje 22 kg viška i neko vježbanje koje bi mi odgovaralo. Trenutno mi jedino paše šetnja :-), a to mi se čini "preslabo" za aktivnost kad trebaš toliko kila izgubiti! Što Vi mislite o tome?

Junior Member
    Datum pristupanja
    21.09.2013.
    Kod mene treba doći onaj "klik" u glavi i tada čvrsto odlučim(najčešće nakon prejedanja)
    Mene isto zna dodatno motivirati razne slike koje se nađu na netu od cura prije i poslije dijete/vježbe.
    Ne mogu se načuditi kako se tijelo može predivno oblikovati sa dobrom dijetom i naravno vježbom jer bez vježbanja tijelo neće nikada biti čvrsto. Tako da,eto,sve se može kad se hoće(zvučim kao MM)

Member Jelchi avatar
    Datum pristupanja
    15.11.2012.
    Ovo s mužem mi je nekako poznato : ))) mene motivira moja stara fotka na kojoj sam si bila tako zgodna ; )

Member
    Datum pristupanja
    12.12.2013.
    Isti problem dijelim s vama. Donesem odluku, započnem dijetu i brzo odustanem. Valjda nisam čvrst karakter. Moj zadnji pokušaj dijete trajao je tri tjedna. Bila sam zaista disciplinirana ali nisam izgubila niti grama!!
    Valjda mi je metabolizam užasno spor. Malo sam izgubila volju, ali sada se oporavljam od tog neuspjeha. Stavila sam se na bolničku dijetu - koja je vrlo rigorozna. Mislim da svima koji su malo usporenijeg metabolizma treba za početak mršavljenja jedna kratka šok-dijeta da se organizam pokrene. Nakon jednog dana ove dijete izbubila sam 1kg. To me je ohrabrilo tako da sam čak i počela vježbati. Mislim da je to najbolja motivacija za početak rada na sebi. Dobro je i često posjećivati stranice o fitnesu i zdravom životu općenito. Za mene je i ovaj forum odlična motivacija.

Junior Member
    Datum pristupanja
    03.06.2014.

Lightbulb Motivacija

Evo nekoliko citata za motivaciju koje ja koristim : "Snaga ne dolazi od psihičke spremnosti nego od nesalomljive volje". "Bol je trenutačan.Odustajanje traje zauvjek". "Život je kao vježva sto je teže.To te vise jaca". i po meni Najbolja:"Imas tezak dan?Stavi svoju ruki na srce.Osjecas li to ?To se zove svrha.Ti si ziv sa razlogom.NIKAD NE ODUSTAJ,

Junior Member
    Datum pristupanja
    12.12.2012.
    Meni je najbolja stvar bila kad sam vježbao s osobnim trenerom - on mi je bio ogroman izvor motivacije i nekako zagarantiranog dolaska do uspjeha. sam pokušavam trčati, ali me često težak dan na psolu, želja za odmorom ili dogovor s društvom odvuku od planiranog cilja.

Junior Member
    Datum pristupanja
    02.09.2015.
    Bok svimaaa!
    Ne znam dali ste culi za dijetu bez ugljikohidrata, citam puno komentara da je stvarno ucinkovita. Visoka sam 164 i imam 59/60kg, trebala bih smrsavijeti barem 5kg ali nikako se ne mogu motivirati. Krenem na dijetu pa odustanem jli prekrsim nakon 2 dana. Inace treniram rukomet pa sto se tice vjezbanja ne trebam se zamarat, no ugl, od sutra krecem s dijetom, podijelite samnom podrske i motivaciheee da uspijem ne znam sto da radim kako da se odvucem da npr ne pojedem nesto slatko.

Junior Member
    Datum pristupanja
    27.10.2015.
    Idealna težina za 164 cm je 60,51 kg...

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove