Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5
    Member
    Datum pristupanja
    24.12.2012.

Koji su najveći problemi i frustracije s kojima se susrećete tijekom mršavljenja?

Koja je vaša glavna frustracija prilikom mršavljenja? Što ste do sada isprobali, a da nije imalo rezultata? Što mislite da bi bilo dobro rješenje?
    Meni je najveći problem i izvor frustracije veliki apetit i nemogućnost da ga zadovoljim

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Meni je najveća frustracija jer sam genetski sklona debljanju, a protiv toga ne mogu ništa. Pa me frustrira kad vidim mršavlje ljude koji jedu duplo više od mene i duplo su tanji. :P A kaj da radim? Već sam to prihvatila iu borim se s tim, ne odričem se svega, prisuštim se svašta za pojesti, ali sve više pazim. Naravno da i mene smeta kad ogladnim pa popustim, preloše se osjećam a opet budem kroz par dana to spremna ponoviti. Tako da pokušavam nekako to kontrolirati, na to barem mogu i moram utjecati kad mi je već od genetike muka. :P

Junior Member
    Datum pristupanja
    04.01.2013.
    Najveci problemi i razocaranje proisticu iz neznanja...kada se uspustamo u proces mrsavljenja, moramo vrlo dobro poznavati svoje telo, organizam i moramo znati sta da ocekujemo. Upravo iz tih ocekivanja proizlaze brojne zablude vezane za dijete...

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    U potpunosti se slažem. Treba se jako dobro informirati o prehrani koja nam treba, vježbe koje nam trebaju za naše ciljeve, ono kaj želimo napraviti na sebi. Dobro se informirati, promisliti i čvrsto odlučiti. A onda pokret i start! Do kraja, ako se zadesi nda prekršimo nešto, prebroditi to i nekako ispraviti, ići dalje!! Glavu gore!

Member AnnaMarie avatar
    Datum pristupanja
    17.12.2012.
    ja sam isto genetski sklona debljanju i zapravo čitavo vrijeme bih trebala vježbati i truditi se održavati kvalitetnu i zdravu prehranu jer ako si dopustim i mali period "grijeha", za čas se opet nakupe kilogrami. Po tome sam na mamu, i njoj je tako. Hvala mama na "dobrim" genima! :-)

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove