Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7
Like Tree2Likes
  • 1 Post By petrica156
  • 1 Post By petrica156

Tema: Koliko kilograma je zdravo mršaviti tjedno?

Member Mira avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.

Koliko kilograma je zdravo mršaviti tjedno?

Po vama, koliko bi bilo zdravo mršaviti tjedno a da se ne uđe u onu fazu koja je opasna po zdravlje i gdje se gubi mišić?

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Tjedno se preporuča gubiti 0,5 do 1,5 kg tjedno ili 1 - 2 kg recimo. Ja mislim da je do jedne kile noramalno uz neku zdraviju prehranu i intenzivnije treniranje. Ne znam niti drugi način da se pogubi više kila, mislim da je definitivno sve iznad toga gubiti nezdravo i opasno. Treba dati organizmu vremena da se privikava na novi tempo života, polako raditi iako smo svi nestrpljivo, to je i najbolje da s ečim manje kila vrati nakon režima.
    AnnaMarie likes this.

Member
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    Slažem se sa petricom156, do 2kg mjesečno. tijelu treba dati vremena da se privikne i naravno na taj način gubljenja kila (promjena prehrane) i još ako je uključen i sport, najmanja je vjerojatnost da se kile vrate, naravno pod uvjetom kad izgubite željene kile da se ne vratite starom načinu života

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Pogotovo ako se drži pametna dijeta, tak ja to zovem. Jesti uglavnom sve, samo se treba paziti da to bude zdravije i smanjnih porcija. Kretati se čim više, svakom mogućom prilikom. Tak ne stvaramo veliko opterećenje, promjene nisu drastične, a polako ulaze u naše prave životne navike koje budemo iza režima i dalje održavali i kile se neće vratiti.
    AnnaMarie likes this.

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Ja se slazem da samo reba jesti umjereno,vecinom, osim izuzetka rodjendani, ali nikako svi blagdani pa jesti do iznemoglosti.To mi je pogubno bilo dok nisam uvela reda kod prejedanja za blagdane.Ja ne drzim nikakvu dijetu
    samo sam stavila mali tanjur umjesto velikog i bez prigodnog prejedanja i vise kretanja, brzo hodanje.tako vec dvije godine i svaki mjesec 1kg manje.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Je mi se sviđa kaj ste napisali, izuzev rođendana. Moj je uskoro i stvarno želim raditi na sebi, al moram počastiti prijatelje pa mislim kupiti neku sladolednu tortu. Jednostavno, morala budem zbog pristojnosti pojesti s njima, već sad imam grižnju savjesti zbog toga, ali nemam izbora u ovoj situaciji. I pohvale za ovaj režim koji govorite da držite, super zvuči.

Member AnnaMarie avatar
    Datum pristupanja
    17.12.2012.
    Slažem se, max do 2 kg tjedno. Sve ostalo mi se čini kao vrlo izgledni jo-jo...čast izuzecima koje znam...

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove