Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7
Like Tree1Likes
  • 1 Post By PIADORA

Tema: Odlučila sam ...

Junior Member
    Datum pristupanja
    01.06.2013.

Red face Odlučila sam ...

Danas je točno 15 mjeseci i 7 dana do mog vjenčanja. Budući MM i ja smo prohodali kad sam ja težila punih 20 kg manje. Tijekom skoro 9 godine veze sakupila sam ovaj grozan višak. Pokušavala sam više puta, isključivo zbog sebe, ali nije išlo. Nadam se da je sad moj odluka dovoljno čvrsta.

Pozdravljam Vas sve koji ćete mi biti podrška i čitati moje postove. Nadam se da ću i ja Vama isto biti podrška.

Odlučila sam uvoditi polako promijene u svoj život i to na način da ću svakih 10 dana uvesti nešto novo.

Visoka sam 162 cm i imam 77 kilograma.

Za početak odlučila sam nekoliko stvari - svaki dan započet i završit s 10 čučnjeva, ne jesti iza 19 sati, kruh konzumirati samo za doručak i jesti polako Imajte na umu da se apsolutno nisam kretala, tako da je svaka promjena pozitivna.

Ukratko, završila sam fakultet, tražim posao i većinu vremena ne radim apsolutno ništa - sjedim. Tako da nemam ni energije ni kondicije.

Mislite li da ovakav pristup ima smisao?

Tipkamo se...

Junior Member
    Datum pristupanja
    03.06.2013.
    E pozzz , tu sam da ti budem podrska . I ja od sutra idem na dijetu pa se nadam da cu izdurati tih 10-15 dana . Isto sam visoka 162 i imama 60 kg. Zelim da smrsavim jedno 5 - 6 kg . Kako sam se udebljala samo mi je stomak narastao i preveliki je , odlucila sam da to vise tako nemoze , problem je sto sam se udala i trenutno sam kod kuce nista ne radim nemam nekih aktivnosti , jedina aktivnos je sto izvedem svog psica van napravim veceru pocistim po kuci i to je to .

Junior Member
    Datum pristupanja
    16.06.2013.
    Pozdrav! Evo ja kao novi kolacic sam Vam podrška ja sam već 15 dana na dijeti moram priznati da mi je teško al borim se. Ja za razliku od Vas imam i suvise kg viška i nadam se da ću uspjeti da smrsavim i da će se moj trud i muka isplatiti!! cure Sretno!!!

Junior Member
    Datum pristupanja
    20.08.2013.
    Citiraj Prvotno napisano od atomčić Vidi poruku
    Danas je točno 15 mjeseci i 7 dana do mog vjenčanja. Budući MM i ja smo prohodali kad sam ja težila punih 20 kg manje. Tijekom skoro 9 godine veze sakupila sam ovaj grozan višak. Pokušavala sam više puta, isključivo zbog sebe, ali nije išlo. Nadam se da je sad moj odluka dovoljno čvrsta.

Pozdravljam Vas sve koji ćete mi biti podrška i čitati moje postove. Nadam se da ću i ja Vama isto biti podrška.

Odlučila sam uvoditi polako promijene u svoj život i to na način da ću svakih 10 dana uvesti nešto novo.

Visoka sam 162 cm i imam 77 kilograma.

Za početak odlučila sam nekoliko stvari - svaki dan započet i završit s 10 čučnjeva, ne jesti iza 19 sati, kruh konzumirati samo za doručak i jesti polako Imajte na umu da se apsolutno nisam kretala, tako da je svaka promjena pozitivna.

Ukratko, završila sam fakultet, tražim posao i većinu vremena ne radim apsolutno ništa - sjedim. Tako da nemam ni energije ni kondicije.

Mislite li da ovakav pristup ima smisao?

Tipkamo se...
    Svaka podrška je dobro došla ja sam od sutra na djeti i to dukanu :: moram skinuti 20 kg...
    Visoka sam 163 i imam ( nakon druge trudnoće i otkaza) 75kg. Kad sam ostala trudna imala sam 56 kg i imala dobru liniju i nisam ni sanjala da ću morati mjenjati psihu i rastati se od najbolje prijateljice "Nutelle" ali eto moram i nadam se uspjehu, naravno i svima vama koji djele istu sudbinu!
    Svaki dan i tvoje odricanje malo po malo dat će rezultate.. vjeruj sebi a i nisi sama. Mi smo svi tu zbog sličnih ili istih stvari
    Posljednje uređivanje od PIADORA : 20.08.2013. at 18:05
    Nikolina likes this.

Junior Member
    Datum pristupanja
    24.08.2013.
    Neka nam je sa srecom! I ja od sutra pocinjem, imam u planu da izgubim 5 kg, racunam da mi je to visak.. Problem je sto sam lijeeeena ali eto, odvajam mjesec dana za 5 kg, realno

Junior Member
    Datum pristupanja
    30.08.2013.

Question

Ola cure...
    ja eto pokusavam skinit 5 kila vec dugo i nikako,ne kuzim u cemu je problem...imam 63kg ,a visoka sam 174.Zadnjih pola godine sam bila bas aktivna...plesala sam i dobila naviku vjezbanja i rastezanja svaki dan,i trcala sam. Sad trenutno samo vjezbam. Promjene na tijelu se vide ,tj.imam misice na trbuhu,zategnute su mi noge i guzica,ali tih nesretnih 5 kila nikako ne idu doli,il sam mozda nabila misice koji su tezi od samog sala pa se zato to ne vidi na vagi? I zdravo se hranim,mada normalno tu i tamo zastranim Moj problem je sto ja zelim mrsavije noge...gornji dio tijela mi dvostruko brze mrsavi,dok se gore cila ocijedim ,rebra mi se vide i prsa smanje,na donjem dijelu,tj,nogama to se tek mrvicu vidi. Sad jel ikako mogu ja to stanjit il je to vec stvar genetike? :/ Ako ko ima slicna iskustva bila bi zahvalna

Junior Member
    Datum pristupanja
    17.09.2013.
    jooooj, ja za razliku od vas imam 22 kg viška!! To mi se čini kao nemoguća misija kada vidim da je teško skinuti 5 kg u duljem roku!

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove