Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 12
    Junior Member Lotta avatar
    Datum pristupanja
    30.10.2012.

Tko će samnom u štafetu mršavljenja? : )

Ja bih trebala nakon blagdana skinuti oko 20kg tako da ću definitivno morat prionuti na kombinirano mršavljenje - dijeta, vježbanje i sl. (ali naravno nakon svih ovih finih kolačića za blagdane : )) Definitivno imam problema sa samomotivacijom i ustrajnosti pa ako je netko za, mogli bi se skupa bodriti i prolaziti kroz to! Ajde, ajde, ajdeeeeeeee!! : ))

Member rene73 avatar
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    Ciao Lotta ) ja sam krenula prije 10 dana u borbu s kilogramima i nesavrsenostima na tijelu ! Pocela sam s tretmanima kavitacije, pazim na prehranu i idem u teretanu. Eto, osjecam se nekako bolje :
    Sto se tice motivacije, imam veliku podrsku obitelji i prijatelja a i sama dakako zelim promijeniti izgled i obratiti paznju na zdravstvenu stranu.
    Moram priznat nije lako odupirat se slasticama i nezdravoj hrani a jos teze biti ustrajan u vjezbanju !!!
    Kakav je tvoj plan? jesi vec pronasla teretanu gdje ces vjezbati i neku djetu za sebe ?

Datum pristupanja
    30.10.2012.
    Rene73, hvala na brzom odgovoru Super da imaš podršku obitelji i prijatelja! To stvarno puno znači jer dobro znam koliko je teško smršaviti i biti ustrajan u tome!
    Koliko kg imaš viška? Kako su ti koncipirani treninzi? Da li si na nekoj posebnoj dijeti? Ja bih definitivno trebala neki plan prehrane jer ako bih trebala samo pripaziti na jelo, onda si često sama stavim prefleksibilne granice Obzirom da omam puno kg za skinuti, ne bih si htjela narušiti zdravlje držanjem nekih rigoroznih dijeta pa tražim koliko toliko zdravu dijetu. Nisam se još pokrenula po pitanju toga jer se bojim ići prije blagdana kako ne bih pokleknula pred slasticama kojih će sigurno biti na sve strane. Nekako si mislim da će biti lakše nakon blagdana. I definitivno bih trebala isto vježbati. Planiram sada udariti sa svih strana!: )
    kakav koncept treninga ti imaš? Da li ti odgovara kavitacija?
    ja sam mislila upisati neki grupni program vježbanja, nešto kao kružni trening, fat burning i sl. jer se sama teško mogu natjerati, a ovako kada znam da svaki tjedan imam trening u neko vrijeme, veća je vjerojatnost da ću ići redovito...

Member rene73 avatar
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    Da, slazem se ! bez njih bi mnogo teze islo !
    Na pocetku sam imala 73 kilograma, zeljela bih skinuti 10.ak. Treninge imam 4 puta tjedno, jednom hodanje do trcanje na traci nekih 45 min a drugi puta hit-trening na biciklu isto tako vremenski.
    Da,da.. slazm se, lakse je raditi u grupi, veća je motovacija al na zalost ja imam vremena ugl ujutro za vjezbanje pa sam prepustena sama sebi :PP
    Eh.. sto se prehrane tice, preporucila bih neko konzultiranje sa strucnjacima cesto se podvrgnemo djetama koje su za nas lose i time narusimo zdravlje sto definitivno nije dobro!

Što se kavitacije tice, bila sam na 2 tretmana trbuha i rezultati se stvarno vide preporucila bih to, samo kazem, u profesionalni studio a ne kod kozmeticarki ) centimetri odlaze, koza ima bolji tonus i zategnutija je!

Datum pristupanja
    30.10.2012.
    da, slažem se posve s tobom - ni ja si ne bih htjela narušiti zdravlje s rigoroznom dijetom. hvala na savjetu za kavitaciju, baš ću si malo razmisliti i o tome. problem će mi biti nakon blagdana i financijski - tretmani su sigurno skupi, a 1.mj. mi je naaaajgori uvijek s lovom. danas se isto hrpa salona bavi time pa nikad ne znaš gdje dođeš!
    da li su te prije gubitka kilograma boljela koljena od trčanja? ja znam baš imati problema s koljenima i kod trčanja i kod vožnje bicikla

Member rene73 avatar
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    Mozes pogledat na onim portalima tipa kolektiva, crno jaje.. znaju imat popuste i za to Ja sam u Altisu, imaju sada neke popuste, pogledaj na netu.
    Ma nisu koljena nego misici, prestrasno mi bude i to bas dok vozim, ne kasnije.
    Kad smo vec kod bolova, cesto me pitaju dal kavitacija boli, ne.. ali je limfna drnaza koja se radi nakon kavitacije mrvicu neugodna. I nakon nje se osjeti mala napetost u misicima, al nista strasno to je valjda dokaz da se definiraju

Member RibicaK avatar
    Datum pristupanja
    12.12.2012.
    Ja, ja, ja! : D nakon NG definitivno!! imam 8 kg viška i baš me smetaju! mislila sam krenuti na neki program vježbanja i držati dijetu, još nisam sigurna koju točno - dvoumim se između dukanice i montignaca. Dukanica je više proteinska, vidjet ću koju još! Ali deeeeefinitivno nakon NG krećem! Možemo skupa, hehehe

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Bok svima! Eto ja sam s nekim prijateljicama krenula na kolektivno mršavljenje prije 30-ak dana i stvarno je lakše kad nas se skupi više, podrška je bitna. Samo ja sam se grozno prehladila, traje već 2 tjedna pa sam ih pogubila, al se ne dam. I ja sam također ograničena s vremenom i u teretanu mogu uglavnom ujutro tako da moram raditi taj dio sama sa sobom. Puna pohvale sam za Altis gdje sam odlazila na kavitacije i radiofrekvencije, zapravo idem još uvijek. Stvarno sam preprezadovoljna i da jako je bitno da se ode u stručni salon, a ne kozmetičarkama i slušaju sve upute i savjeti.

Member rene73 avatar
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od RibicaK Vidi poruku
    Ja, ja, ja! : D nakon NG definitivno!! imam 8 kg viška i baš me smetaju! mislila sam krenuti na neki program vježbanja i držati dijetu, još nisam sigurna koju točno - dvoumim se između dukanice i montignaca. Dukanica je više proteinska, vidjet ću koju još! Ali deeeeefinitivno nakon NG krećem! Možemo skupa, hehehe
    hehe volim vidjeti ovakav entuzijazam! bas mi je drago sto nas ima vise !!!
    uz dijetu, kakve ste aktivnosti planirali provoditi ?

Member RibicaK avatar
    Datum pristupanja
    12.12.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od petrica156 Vidi poruku
    Bok svima! Eto ja sam s nekim prijateljicama krenula na kolektivno mršavljenje prije 30-ak dana i stvarno je lakše kad nas se skupi više, podrška je bitna. Samo ja sam se grozno prehladila, traje već 2 tjedna pa sam ih pogubila, al se ne dam. I ja sam također ograničena s vremenom i u teretanu mogu uglavnom ujutro tako da moram raditi taj dio sama sa sobom. Puna pohvale sam za Altis gdje sam odlazila na kavitacije i radiofrekvencije, zapravo idem još uvijek. Stvarno sam preprezadovoljna i da jako je bitno da se ode u stručni salon, a ne kozmetičarkama i slušaju sve upute i savjeti.
    Da, to je super! Kada se skupno motivirate i imaš nekoga s kim možeš prolaziti kroz sve! Držim fige da se ubrzo ozdraviš i vratiš u formu skroz! :-) Čula sam za njih, rodica mi je išla i bila je isto zadovoljna. Pogledati ću cijene i programe pa se možda i ja zaletim poslije Ng.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove