Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7
    Junior Member
    Datum pristupanja
    14.01.2013.

Wink Tko zeli samnom u borbu s kilogramima

Htjela bi da mi se netko pridruzi u mojoj borbi protiv kilograma i da zajedno uspjesno smrsavimo

Member
    Datum pristupanja
    24.12.2012.
    Malabucka imaš prvog partnera u mršavljenju. Ja imam cca. 12 kila viška pa bi htjela to skinuti u nekakvih 4 mjeseca a dobro bi mi došao partner u mršavljenju tako da ti se pridružujem. Koliko ti imaš za skinuti?

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Pridružujem se i ja. Uz neke ostale stresove i probleme koji me već dugo muče, od kojih su i došle kile u sljedeća recimo tri mjeseca, želim skinuti nekih 6 kila. Mislim da bi točno bez njih bila puno sretnija i zadovoljnija, naravno i uz položene ispite. Mislim sama držati neki vlastiti režim prehrane i vježbati pet puta tjedno, a onda u sredini faze ići na tretmane kavitacije i radiofrekvenicije jer sam išla prije i pomoglo mi je dosta.

Junior Member bik koji sjedi avatar
    Datum pristupanja
    22.01.2013.
    ako nije kasno i niste već izgubile sve željene kilograme (ako jeste podijelite tajnu) i ja ću vam se pridružiti nabacila sam ukupno 10 kg u poslijednih par mjeseci otkada sam počela raditi na novom poslu i taj trend se ne zaustavlja...kao što mi ime govori sjedim. stalno sjedim- na poslu,u tramvaju, kod kuće...a nemam love za kupit nove krpice tako da se svaki dan žuljam u staroj odjeći...mislila sam isprobat ovu dijetu od 9 kg...koji je vaš plan?
    moj plan je slijedeći: probat ću ovu dijetu od 9 kg+koristit ću stube umjesto lifta jer živim na 8 katu+vježbanje od 30 min dnevno ispred tv-a sa onim frajerom hip-hop abs za trbušne mišiće (navodno ima učinka, a vježbat ću dok susjedi ispod ne pop**de od mog skakanja)...
    Posljednje uređivanje od bik koji sjedi : 22.01.2013. at 08:58 Razlog: dopuna plana :D

Member
    Datum pristupanja
    24.12.2012.
    Bik koji sjedi ja sam na Montignac dijeti i super mi je! Ne osjećam da se previše odričem a mislim da je to dijeta koja je najbliža zdravoj prehrani pa će mi se kasnije bit lakše održavati. Za tjedan dana izgubila sam 1 kg što je meni odlično. Ovo mi je dobro sa stubama što ćeš prakticirati + vježbanje pa će to bit oko 45 min treninga.

Junior Member bik koji sjedi avatar
    Datum pristupanja
    22.01.2013.
    da, to mi je nekako najoptimističniji plan da hodam po stepenicama i vježbam...sva sam se ukočila od tog sjedenja, ali kad guzica čim vidi praznu stolicu mora sjest ajde provjerit ću kakva je ta montignac dijeta s obzirom da sve dijete počinju od sutra (ili od ponedjeljka ) pa se možda i predomislim iako mi ova od 9 kg zvuči super s obzirom na rezultate, a i namirnice su mi ok (jeftine, dostupne, fine)...možda je doduše malo prerestriktivna...

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ja sam konkretno odustala od teretane. Jer ipak više volim trčati sa svojom muzikom, opusti me baš i do sad mi je to dobro djelovalo. U teretani ima tolko vježbi za napraviti da se samo iznerviram, ne mogu sve stići. Ipak želim skinuti neko salo i kile za kaj mi je trčanje odlično. Samo malo je hladno još, ali sam odlučila i to prebroditi. Paziti i dalje na prehranu i napokon dočekati proljeće utegnuta! :P

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove