Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2
Like Tree2Likes
  • 2 Post By Vilenjačica

Tema: želučana premosnica...gastric bypass

Junior Member
    Datum pristupanja
    08.01.2014.

Lightbulb želučana premosnica...gastric bypass

Znam vecina ce ostat iznenadjena...ja se upravo spremam na taj zahvat.

želim reci da u krajnim slucajevima morbide pretilosti Ibm preko 40...u hrvatskoj postoji i ta mogucnost koja se za sada obavlja samo u Vinogradskoj u skolpu ambulante za debljinu i ambulante za barijatrijsku kirurgiju.
    Postiji nekoliko barijatrijskih metoda...od kojih je napopularniji bypass ali i sadasnje istrazivanje kombinacije bypassa i sleeva pri cemu se odstranjuje i hormon gladi.

naglasavam da je ovakav kirurski zahvat jedino za morbidnu pretilost ali se radi i u hrvatskoj i jos uvijek je pod HZZO...znaci za pacijenta besplatan.

samom zahvatu predatoje brojne pretrage od gastro...endokrine...psihologa...jako je opsezno i temeljito pripremanje pacijenta jer je to kirurski zahvat koji se radi na hahtjev pacijenta.

zelim upoznati sve one koji su kandidati za takvo nesto i razmisljaju o zadnjim mjerama da postoji i ta mogucnost.

Tim strucnjaka u vinogradskoj je divan a pod ravnanjem je prof kirurga Bekavca Beslina. Ako netko zeli dodatne informacije moze pronaci na forum.hr temu...ali slobodno pitajte....osobno znam kako je kad ne vidis izlaz i niti ne znas da postoji....a ima ga samo ne znas....
    debela mama and balumbica like this.

Junior Member Evita avatar
    Datum pristupanja
    13.01.2014.
    Želim ti puno,puno sreće i uspjeh ako se odlučiš na taj zahvat!

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove