Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3
    Member
    Datum pristupanja
    24.12.2012.

Da li je višim ljudima lakše mršavjeti?

Za sve žene nižeg rasta ovdje, da li vam se činila ikada visina kao prepreka kod mršavljenja ili održavanje težine. Znam da viši ljudi pošto su veći da su istovremeno i gladniji ali ipak svi volimo jesti pogotovo u današnje doba kada ima svega na raspolaganju.
    Izgleda mi nepravedno da neki ljudi mogu više jesti samo zato što su viši ili zato što su muškarci.
    Ja da bi mršavjela moram unositi oko 1000 kalorija što mi je malo na moje apetite. Tako mi se čini da je višim ljudima lakše jer jednostavno mogu više pojesti.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ma ja mislim da visok nizak nije bitno. Radi se o genetici i metabolizmu, pa ima hrpa niskih ljudi koji se nikak ne mogu udebljati, tanki su a i nije im baš do toga. Viši ljudi nam automatski izgledaju tanji, al radi se o svakome od nas posebno. Isto kak dečki imaju intenzivniji metabolizam od nas, ne jedu više jer su viši ili jer su muško nego im je takav metabolizam.

Member
    Datum pristupanja
    12.12.2013.
    Priznajem da je višim ljudima lakše prikriti višak kg. Ja spadam u visoke (180 cm)i višak kg je nekako raspoređen po cijeloj mojoj visini.Ali što se apetita tiče tu smo svi jednaki i svi vodimo istu bitku s kilogramima. Muškarcima je općenito lakše u svemu pa tako i u mršavljenju. Imaju više mišićnog tkiva od nas i prirodno jači metabolizam.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove