Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7
Like Tree1Likes
  • 1 Post By petrica156

Tema: Najbolje vježbe za trbuh?

Member
    Datum pristupanja
    24.12.2012.

Najbolje vježbe za trbuh?

Uskoro krećem na dijetu ali kako sam već prije bila na dijetama i uspješno smršavila znam šta me čeka sa trbuhom. Uvijek mi on ostane i nikako da ga se riješim. Mislila sam ovaj put ubaciti neke vježbe za trbuh jer bi ujedno htjela da bude malo čvšći. Prije sam gubila kilograme isključivo dijetama a sada sam odlučila i vježbom kako bi bila utegnutija kada izgubim kilograme.

Member
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    od svih kombinacija trbusnjaka glava ne boli, ali trbusnjacima se ne skida salo sa trbuha. ucvrscuju se misici koji se nalaze ispod svih tih masti ali kad one pocinju odlaziti, pokazat ce se lijepi trbusni misici. Salo sa trbuha ce otici aerobnim treningom.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ja sam jučer u teretani radila vježbe s trenerom na individualnom treningu. Radila sam trbušnjake na spravama, dvije kombinacije, al to tek na kraju. Dal mi je one kugle od 3 kg i to sam ležećki prebacivala s jedne na drugu stranu i još te neke vježbe radila po strunjači. Meni je trbuh najgori dio tijela, al baš sam se odlučila namučiti da ga napokon skinem. Mislim da sam jučer naučila par novi psovki za vrijeme treninga! :P
    Tonko likes this.

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Mene bas zanimaju vjezbe za trbuh al da nisu trbusnjaci ne volim bas veliki napor pa ako netko ima iskustva sa laksim vjezbanjem, molim da mi javi.Kod mene sve smrsavi al trbuh ostane a nevolim te teske vjezbe.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Eto, dobila sam novog trenera u teretani i objasnila mu da želim skinuti trbuh. Sama sam se već puno informirala o tome i jasno mi je da trbušnjaci dolaze u obzir tek kasnije, kad se želim oblikovati. Za skidanje sala, treba raditi samo kardio treninge. To znači trčanje, bicikl, steper i orbitrek kaj se teretane tiče. Ovako se može trčati i koristiti stepenice, šetati pa kad se salo skine, onda se rade prave vježbe za oblikovanje mišića.

Member AnnaMarie avatar
    Datum pristupanja
    17.12.2012.
    Za učvršćivanje trbuha su najbolji trbušnjaci. Samo je dosta velik problem ako se rade krivo.
    Evo jedan dobar filmić, dosta pregledan, kako ih treba izvoditi:

Najbolje vježbe za trbušnjake/trbušne mišiće - imajte ravan trbuh za 8 minuta! - YouTube

Junior Member
    Datum pristupanja
    15.01.2018.
    Pozdrav, novi sam clan no zelim podeliti s vama iskustvo sa "plank" efektima.....zaista carobno, svi misici su aktivni a za relativno kratko vreme postize se odlican rezultat. Srecno nam svima koji vezbamo

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove