Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Planinarenje

Junior Member Stipe avatar
    Datum pristupanja
    15.11.2012.

Planinarenje

Doselio sam se nedavno u zagreb i tražim malo rekreacije van ove strke. volim prirodu i hodanje pa me zanima da li imate neka dobra planinarska mjesta za preporučiti osim sljemena? hvala

Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.
    Stipe mislim da bi ti mogao biti dobar Žumberak. Dvadesetak kilometara je od Zagreba a ima jako lijepu prirodu.

Dio članka koji sam našao o Žumberku:

"Dvadeset kilometara zapadno od Zagreba su Alpe po mnogočemu, ali ne i po imenu. Žumberak je u modernom rječniku, prirodna granica Lijepe naše i Dežele. Žumberak je za mnoge mjesto koje (još) nisu posjetili, ali za Zagrepčane koji još tamo nisu otišli, jednostavno alarmantni znak smrtonosne lijenosti! Pješačke staze, planinarski putovi i dobro asfaltirana, razumno široka cesta..."

Member Mira avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Meni je Sljeme odlično, jako blizu pa se ne gubi puno vremena a i odlične su staze. Nakon šetnje, pojede se na vrhu dobar grah!

Datum pristupanja
    15.11.2012.
    da, grah i meni dobro dođe da se zasladim na sljemenu mi se jako sviđa grafičar, tamo se baš ugodno osjećam. vjerojatno ću u nedj na žumberak, ovisno o vremenu, pa javim dojmove!

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Sljeme je prepresuper. Moji prijatelji i ja odemo, podružimo se, nasmijemo, otkrijemo nove staze i iskoristimo dobro dan. Uvijek sretnemo i neke drage ljude, upoznamo se i tako... Uzimamo sad sve teže pa kraće staze da se umorimo više, al proći dio puta pa doći do nekog vidikovca, nema boljeg. Najdraže mi je otići tamo u sub ujutro, predobro da te cijeli vikend drži! I čim pogledam Sljeme iz ZG-a mi bude drago!

Datum pristupanja
    15.11.2012.
    Mira i Petrica - kojim obično stazama idete na Sljeme? Nisam bio još na Žumberku jer taman taj vikend koji sam mislio ići je snijeg napadao kao lud! tako da će me pričekati do drugog puta...i jel imate još neki dom za preporučit?

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove