Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Plivanje

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.

Plivanje

Zanima me pliva li netko od vas?Nisam plivala od 2005 ali si ozbiljno razmišljam da krenem jer mi se čini da bi mi mogla biti to dobra aktivnost da malo razbijem monotoniju hodanja i trčanja.S druge strane, dosta su mi leđa oslabila nakon poroda a i od sjedenja na poslu.

Tražila sam na internetu nekakve programe plivanja da ipak imam neki program pa da se toga držim jer imam osjećaj da ću tako više napraviti. Nisam ništa našla pa ako netko od vas ima kakav prijedlog - super!

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ja se nikad nisam bavila plivanjem niti to previše volim. Naivan sam pa se držim one ako ne osjetim znoj na sebi, kaj sam uopće redila? Za kaj sam se trudila? Al trener u moj teretani je plivač i time se bavi cijeli život. Tijelo mi je naravno bilo i na naslovnicama časopisa i tvrdi da se itekako od toga možeš preznojiti. Nisam još tolko hrabra, kad se uvježbam u teretani možda krenem i s plivanje, da vidim kaj ima od toga zapravo i dam mu priliku.

Member
    Datum pristupanja
    24.12.2012.
    Plivanje je dobro za tijelo jer nema opterećenja na zglobove a i može biti zanimljivo ubaciti ga barem u ljetnom periodu godine. Jedino što masno tkivo djeluje kao toplinski izolator pa se često masnoće ne skidaju tako brzo kao u nekim drugim aktivnostima poput trčanja ili bicikla.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove