Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4
    Member Mira avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.

Što je najbolje za mršavljenje nogu?

Društvo, imam jedno pitanje. Zanima me što mislite da je najbolje za mršavljenje nogu. Meni su se sve kile skoro stacionirale u području nogu i gledam na koji način bi to skinula? Sada sam na dijeti ali često mi se desi da mršavim opet najprije u gornjem dijelu tijela a noge mi idu zadnje.
    Onda mi se desi i to da previše smršavim u licu.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    To nažalost ovisi o genetici najviše i nema baš neke pomoći. Tako neki gube grudi, a ne bi to htjeli. Ja gubim sve pomalo osim trbuha najteže koji bi najviše htjela. Ja za sebe radim po teretani više vježbi za trbušne mišiće od ostalih i kavitacija mi puno tu pomaže. Ne znam kojim treninzima se baviš, ako si u teretani sigurno ti je ta neko spreman pomoći i uputiti te na vježbe koje bi ti najbolje bilo raditi da si pomogneš...

Junior Member
    Datum pristupanja
    30.08.2013.
    e bas sam ja uputila isto pitanje na jedan topic...gori se cila ocidim,izgubim prsa i rebra mi se vide:P u licu isto,a doli jedva primjetno:/ no ipak cucnjevi i trcanje ucvrste ih i zategnu tako da automatski djeluju mrsavije mada se nama ne cini...iako vidim promjene,definitivno zadovoljnija nego prije godinu dana.

Member AnnaMarie avatar
    Datum pristupanja
    17.12.2012.
    Meni je isto glavni problem taj donji dio tijela! kad smršavim, najprije izgubim u licu gdje sam i inače mršava i ne trebam tu uopće gubiti, a iz donjeg dijela tijela - jako teško. Meni je za oblikovanje nogu super ples u kojem stvarno uživam, a prakticiram i trčanje i teretanu, ali tu sam manje ustrajna.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove