Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3
    Member Nada avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.

Trčanje ili orbitrek

Krenula sam u teretanu pa gledam koja mi je bolja vježba - trčanje na traci ili orbitrek?? Kada sam odtrčala super sam se osjećala i imala sam osjećaj da sam napravila nešto dobro za tijelo. S druge strane, orbitrek mi nije davao takav osjećaj ali je pokazivao da sam potreošila više kalorija. Što vi mislite?

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ja sam osoba koja uvijek podržava trčanje i samo bi stalno to radila. Tek sam od nedavno u teretani i trebala sam se naviknuti na sve sprave, ali sam prezadovoljna. Uvijek se prvo primim trake za trčanje i odradim to pošteno 20 min. Onda idem dalje, al koristim minimalno 10 min orbitreka, meni je predobar. Stavim neki aerobic program na neki srednji program i baš me iscrpi. Prvo samo ruke na jednu pa drugu stranu, pa onda samo noge istim režimom, pa oboje najjajče kolko ide. Orbitrek je super, možda nešto krivo radiš il pojačaj tempo, al sigurno koristi.

Member
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    trcanje cu uvijek staviti ispred orbitreka, ali orbitrek moze bit odlicna zamjena. pola sata do sat vremena, ali posteno na orbitreku je zaista ok!

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove