Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9
Like Tree1Likes
  • 1 Post By pigy

Tema: Trening kod kuće

Member
    Datum pristupanja
    03.12.2012.

Trening kod kuće

što mislite o vježbanju kod kuće?? Vidim da se inače malo govori o njemu a mislim da će u budućnosti biti jako praktično obzirom da imamo sve manje vremena.
    ja sam jedno vrijeme vježbao kod kuće pa sam onda stao jer se jednostavno nisam mogao natjerati na vježbanje pored tv-a i kauča.
    sad sam opet krenuo samo nastojim da to napravim odmah nakon posla kako se nebi previše zalegao i uspavao.

Member Mira avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    ja sam više puta probala vježbati kod kuće, ali imam problema s kontinuitetom. lakše mi je upisati teretanu pa se nekako lakše "natjeram".

Junior Member
    Datum pristupanja
    08.12.2012.
    I ja sam vježbala doma svašta,probala sam sa dvd-ima renate sopek al makar ih sad ima više ipak dojade nakon nekog vremena,naučiš an pamet i više ti se neda...a i nije svaka vježba zanimljiva svima,tak da si u svakom dvd-u izaberem ono kaj mi se radi i šta ne....probala sam i sa 5 tibetanaca i to mi se čini super al lijepo istegne kralježnicu smao sumnjam da bih smršavila...onda iamm orbitrek i to sam dosta dugo vježbala al uvijek an rkaju odem negdje na dan dva i sve ode u propast

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Moja sestra je opsjednuta s kilažom, prehranom i vježbanjem. Išla je redovito na aerobic, trčala, svašta bi izvodila. Onda je nabavila DVD-e neke Jillian mislim i to sama vježbala, bil je program od nekih par tjedana, dobro moja sestra se baš forsirala oko toga, al joj je uspjelo dobiti bolove u kralježnici kojih se par mjeseci nije mogla riješiti. Stvarno nije bila zezancija tak da takve neke forsirane vježbe bez nadzora ne preporučujem nikome.

Member Jelchi avatar
    Datum pristupanja
    15.11.2012.
    za dvd-e od Renate Sopek znam, ali nisam čula za te 5 Tibetanaca i od te Jillian. Kakvi su ti Tibetanci? Naziv me umiri čim ga čujem : ))

Member
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    ja sam se malo zasitila teretane, skinula sam si Insaity workout i super! trenkam doma i bas mi je ok. kad mi dosadi, vracam se u teretanu i nastavljam dalje

Member
    Datum pristupanja
    12.12.2013.
    Vježbati doma uz internet trenericu Amandu Russell je za mene jako dobro. Home
    olja1984 likes this.

Junior Member
    Datum pristupanja
    12.12.2012.
    jedino što meni ide kdo vježbanja doma je da povremeno (pokušavam npr 4 x tj) odradim par serija sklekova i trbušnjaka. ako očekujem da ću odraditi bilo što više sam, teško ostvarivo. ovo mi je ok - ne traje dugo i nisam si postavio preveliki cilj. ako postavim prevelik cilj, ne držim nažalost kontinuitet zbog raznoraznih razloga.

Junior Member
    Datum pristupanja
    26.07.2019.

Trening kod kuće

poz svima, pre nekih pola godine postavila sam temu za nagli gubitak telesne mase... Elem, vratila sam se na kilazu od 56kg sto je za mene normal, ali zelim da nabijem malkice misicnu masu. Nemam vremena za teretanu,ali mogu da radm kod kue, imam tegove. Ima li nekh predloga kako da organizujem trennge i koje vezbe da radim?

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove