Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3
    Member Mira avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.

Zanima me dobar osobni trener u Zagrebu? Molim preporuke i okvirne cijene!

Pozdrav svima!

Trebama malu pomoć oko odabira osobnog trenera u Zagrebu. Vidim da ima ponude ali bi htjela preporuku za nekog stručnog jer sam čula od prijateljice da danas svatko drži osobne treninge.

Također me zanimaju cijene osobnih treninga!

Hvala!

Member Zoja avatar
    Datum pristupanja
    13.09.2013.
    Dobra tema to i mene zanima! ja se učestalo vrtim u krug s gubitkom kilograma i ponovnim dobivanjem. Inače vodim dosta računa o zdravoj prehrani, ali volim i papati. Imam dosta problema s motivacijom u vježbanju. Kad krenem na neki aerobic program, to često ne traje dugo i nema kvalitetnog pristupa mršavljenju. zbog tog razloga sam isto razmišljala o vježbanju s osobnim trenerom. Imam osjećaj da bi to bio puno kvalitetniji i dugoročno dobar pristup mršavljenju i oblikovanju tijela.
    Ako već dajem novce, da ih barem dajem s kvalitetnim ciljem i pozitivnim ishodom! ovako imam osjećaj da ih dajem "u prazno". Tako da se Mira pridružujem Vašem upitu za STRUČNOG I KVALITETNOG osobnog trenera!

Junior Member
    Datum pristupanja
    12.12.2012.
    Ja sam dulje vremena živio u Njemačkoj zbog posla i tamo sam vježbao s osobnim trenerom. bio sam prezadovoljan!imao sam trennge ujutro tako da sam se napuhao svježe energije odmah ujutro! izgubio sam kilograme, doveo tijelo u red, super se osjećao...odlična stvar...

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove