Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5
    Member AnnaMarie avatar
    Datum pristupanja
    17.12.2012.

Koliko utječe loš san na mršavljenje?

Moje spavanje je jako loše. Zaspem oko 1 sat pa se probudim oko 3 i opet oko 5. Moram se probuditi u 7 za posao. Znači to je 6 sati isprekidanog sna. Dosta nemirno spavam pa pretpostavljam da je to zbog stresa na poslu. Uopće ne znam što bi mi moglo pomoći. Uglavnom, moje pitanje je koliko utječe san na mršavljenje? Na dosta mjesta sam pročitala da jako utječe pa bih htjela znati kakva su vaša iskustva.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ja također nažalost imam isti problem. Sad je sve manje, al zaspim oko ponoći, probudim se u 5 ujutro i onda nakon kojih sat vremena zaspim da bi se morala dići kroz pola sata. I stvarno budem iscrpljena, ljuta i nervozna. Tako mi zna doći par noći za redom. Čitala sam i ja da je to loše i za mršavljenje, al ne mogu na to utjecati. Ne znam, pijem čajeve navečer i tako da me umire pa nekad i dobro skroz odspavam. A kad sam umorna, iskreno ja niti nemam neku volju za jesti pretjeranu, al za organizam sve skupa sigurno nije dobro.

Junior Member
    Datum pristupanja
    03.08.2013.
    isto imam problema s spavanjem uz sve ostalo

Member Jelchi avatar
    Datum pristupanja
    15.11.2012.
    Svugdje se navodi da je manjak sna loš za mršavljenje jer su REM faze sna učestalije nakon 5 sata sna a najviše se hormona rasta luči u REM fazama sna.Hormon rasta je dosta odgovoran za trošenje masti.

Junior Member
    Datum pristupanja
    12.03.2019.
    za moj dio preporučujem dodatak Bioxyn Uzeo sam mu tri mjeseca i zadovoljan sam rezultatima

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove