Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3
    Member
    Datum pristupanja
    24.12.2012.

Kontracepcijske pilule i mršavljenje

Počela sam piti kontracepcijske pilule i zdebljala sam se od nih 6 kg u vrlo kratkom roku. Obzirom da sam uvijek bila malo jače građe, tih 6kg se baš vidi da je viška. Osjetno mi se povećao apetit i jako se moram truditi da ne razmišljam o hrani ili pak da ju ne jedem. Ne znam što da radim - ne mogu ih prestati uzimati, ali ni ne želim se samo debljati dalje, a niti ovako izgledati. Kako držati dijetu dok si na pilulama? Ili još bolje rečeno - kako smršaviti??

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ja ti stvarno nemam iskustva s tim i drago mi je. Osobno mislim da ako ti stvarno ne treba i srećom nemaš nikakve zdravstvene probleme, nema potrebe za nikakvim tabletama. One i koriste i štete, nikad nisam razmišljala da uzimama kontracepcijske iako znam da je nekima tako puno lakše. Moje prijateljice se nisu baš udebljale, al nekima se očajno puno celulita napravilo od njih pa sad imaju muke s tim. Nažalost, stvarno ti nemam ništa pametno savjetovati, al svakako probaj kontrolirati taj osjećaj gladi i jesti čim zdravije.

Member
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    koje koristis kontracepcijske? ja ih pijem vec dosta dugo, nit sam se udebljala, niti dobila celulit, nit mi se nakuplja voda, cak mi je i pms poprilicno smanjen. ja pijem yaz.
    Citiraj Prvotno napisano od Tamaris Vidi poruku
    Počela sam piti kontracepcijske pilule i zdebljala sam se od nih 6 kg u vrlo kratkom roku. Obzirom da sam uvijek bila malo jače građe, tih 6kg se baš vidi da je viška. Osjetno mi se povećao apetit i jako se moram truditi da ne razmišljam o hrani ili pak da ju ne jedem. Ne znam što da radim - ne mogu ih prestati uzimati, ali ni ne želim se samo debljati dalje, a niti ovako izgledati. Kako držati dijetu dok si na pilulama? Ili još bolje rečeno - kako smršaviti??

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove