Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Prikazujem rezultate 11 do 15 od 15
Like Tree1Likes

Tema: Mršavljenje nakon poroda

Senior Member Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Citiraj Prvotno napisano od buckasta Vidi poruku
    drage mame pozz. nova sam ovdje. mojoj bebi je vec 16.mj i jos uvijek vucem taj visak. u trudnoci sam vjezbala do nekih 6 mj i prestala tada sam se naglo udebljala. na porodu sam imala 93. sad sam spala na nekih 83 i nikako da odem nize prestala sma dojiti pa sam se bacila na neku osmosatnu dijetu i plus pc fitness workout radim 3-4x sedmicno... najveci ej problem sto do sad sam mnogo puta pokusavala ali ustrajnost nula, nekih 10 dana rezima i opet po starom, ogledam se, razocara i u frizider po slatkise :O
    pozdrav! u kojoj ste sada fazi - dijete i vježbanja ili ne? što Vam od prehrane inače odgovara, a što je najveći kamen spoticanja? da li imate problema i sa motivacijom u vježbanju ili "samo" prehrani?

Junior Member Layla avatar
    Datum pristupanja
    10.02.2014.
    Pozz.Moja beba ima vec 5 mjeseci.A ja jos +25 od trudnoce.Toga se moram rjesit.Nabavila sam sobni bicikl i leg magic,a izbacila sam kruh,slatko,gazirano i sokove.I jos da vise pijem vode i zelenog caja bilo bi vrh. Al svejedno stojim na istoj kilazi vec mjesec ipo dana.Neznam sto krivo radim.Ali cu nastaviti tako.Skodit nemoze

Junior Member
    Datum pristupanja
    14.09.2014.

Red face

Drage mame ja sam rodila prije 6mj u trudnoci se udebljala 23kg a moja tezina BILA JE 54-56 visoka 162cm...sad imam,63 kg i pojede me to,stomak ostao velik a ruke ogromne, cula sam za novu dijetu dijeta Banana,dosad,je svima pomoglo a nije zahtjevna,od sutra se krecem pridrzavati dijete...

Junior Member
    Datum pristupanja
    30.01.2017.
    Pozdrav drage mame...U trudnoci sam dobila 29 kilograma :/..nakon poroda pola je spalo, pola ostalo..evo dvije godine se borim sa tih 13-14 kilograma. Ljetos sam bila na liposukcijskoj ishrani, i zaista smršala sam 10 kilograma, ali nakon par mjeseci su se kile vratile. Sad pokusavam naci odgovoarajucu dijetu za sebe, koja ce mi dugorocno osigurati mrsanje i zdraviji zivot. Nisam pretjerano aktivna, nekih 30 min dnevno pješačenja, na posao i nazad...

KKN
    KKN je odsutan
    Junior Member
    Datum pristupanja
    24.08.2018.
    Ima li aktivnih u ovoj grupi? Ja sam mama 2 sinova, ostale kg nakon drugog poroda. Nikako ih skinuti. Kao i većina vas, posezala sam za slatkim da izdržim nespavanje i tempo uz dvoje male djece i posao. Sada sam već 4. dan na dijeti i dolazim u raznorazna iskušenja. Dobro bi mi došla podrška i istomišljenice

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove