Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Prikazujem rezultate 21 do 30 od 36
Like Tree3Likes

Tema: Pozdrav!

Junior Member
    Datum pristupanja
    07.05.2013.
    Pozdrav, evo da vam se predstavim
    Imam 30 godina i puno kila.Mama sam dvoje djece , rodila sam prije 2 mjeseca carskim rezom deckica.Oduvjek sam buca i nikako damskinem kile .Nadam se da cu 8vdje uz vaše savjete uspijeti smrsaviti.

Junior Member Brrrm avatar
    Datum pristupanja
    10.05.2013.
    Shoda, sad si me malo ohrabrila jer gledajući malo ove pozdravne poruke doživjela sam nešto kao da su ovdje sve samo mlade majke sa par kg viška....Ja sam još malo starija od tebe i imam puno viška i borim se protiv vjetrenjača već dugo vremena. U nadi da će uz podršku na forumu ipak biti i rezultata krenuh hrabro u nove pobjede.....uz veeeliki pozdrav svima
    It's ok

Junior Member
    Datum pristupanja
    15.06.2013.
    Zdravo svima!

Ja sam Bojana, imam 27 godina i iz Bosne sam. Od proslog ljeta sam se udebljala 7 kila (a i tad sam imala 5 viska). Tih 5 nije bilo stasno, izgledala sam dobro i tako, ali sa ovih sedam dodanih (ukupno 12 viska) izgledam ocajno i osjecam se grozno. To vise nisam ja...

Pokusavala sam sa raznim dijetama, ali nisam bas bila karakter da izdrzim, pa sam od danas krenula sa nekim mojim sistemom mrsavljenja, pa vidjecemo kako ce to funkcionisati (o tome cu opsirnije da se raspisem u dnevniku).

Nadam se da je jos neko tu i da cemo biti podrska jedni drugima. Pozdrav za sve!

Junior Member
    Datum pristupanja
    12.07.2013.
    Bok ja sam Bojana...
    Imam 17 godina i cilj mi je da izgubim oko 15 kg ..a posto mi je stvarno potrebna potpora koju od prijatelja i familije ne dobivam jeroni misle da mi dijeta ne treba...odlučila sam se učlaniti u forum
    Sretno svima <3!

tao
    tao je odsutan
    Junior Member
    Datum pristupanja
    10.07.2013.
    Bok , i ja sam se pridruzila borbi protiv kilograma. Imam 24 godine i dosta kila viška Upravo radi toga sam se pridruzila kako bi razgovarala , kupila neke savjete itd. itd.

Junior Member
    Datum pristupanja
    31.07.2013.
    Pozdrav za sve...
    Imam 25. godina i volim sve što vole mladi :P šalim se

Ovako, prije nekih pola godine počela sam se debljati u području stomaka (do tad je bio ravan kao daska ) i to mi sada ide jakoooo mnogooo na živce. Debljala sam se zbog psihičkih problema (nisam luda) tj. onoga što se dešavalo tada u mom životu pa je psiha se tako odrazila.

Danas, odlučila sam u trgovini dok sam hodala između polica da moram skinuti 5kg (to mi je za sada cilj). Višak mi je makar ja msm negdje oko 7-8 kg. Sutra ujuto idem na vaganje u ljekarnu,a onda krečem s Bolničkom dijetom. Vidjet ću kakve će rezultate pokazati

Junior Member
    Datum pristupanja
    03.08.2013.

bok:)

Bokić! Ja sam 23-godišnjakinja koja ima 30-ak kila viška Pokušala sam svakakve dijete. Znala sam izgubiti 10 kila, zatim bi se vratilo 15... izgubim 15 pa se vratilo 20... sada sam došla na očajnih 111 kila i odlučih se na zdravu prehranu i vježbanje danas mi je 3. dan

moram napomenuti da sam debeljuca od malena... nikada nisam bila mršavica

Junior Member
    Datum pristupanja
    14.08.2013.
    Pozdrav za petrica 156, imam isti problem samo meni se to taloži na guzi i nogama.I ja mislim kako se nikada neću toga riješiti i po malo sam očajna....koliko dođe kavitacija novaca?

Member Zoja avatar
    Datum pristupanja
    13.09.2013.
    Booooook svima!! ja sam Zoja, 33 godine, sigurno 10 kila viška i učestali jo-jo efekti do sada! Slaba sam, što da kažem! Još uvijek čuvam omiljene traperice u koje odavno ne mogu više ući i sve mi se više čini da mi to nije zapravo motivacija nego da mi samo odmaže...

Member
    Datum pristupanja
    12.12.2013.
    Pozdrav,
    Nova sam ovdje. Ukratko da se predstavim. Imama 40 godina, nezapolena, majka i pretila (ljepše zvuči nego "debela"). Otkad sam postala nezaposlena jako sam se udebljala - 15 kg. Zdravlje mi je već bojim se pomalo ugroženo. Povišeni kolesterol, tlak i dijabetes!!!
    Jučer sam započela sa medicinskom dijetom, i prva kilica je otišla. Jako je teško za izdržati, ali mogu ja to.Riječ podrške od ovoga društva meni - velikom emotivcu, puno znači...

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove