Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 36
Like Tree3Likes

Tema: Pozdrav!

Junior Member
    Datum pristupanja
    03.09.2012.

Pozdrav!

Jesam ja jedini ovdje?

Member
    Datum pristupanja
    10.11.2012.
    Nije, ima nas. Morat ćemo za sada mi biti najaktivniji.

Junior Member Maya avatar
    Datum pristupanja
    15.11.2012.
    hehe...vidim da se lagano skupljamo! obzirom da je mladi forum, to nije ni čudno : )

Member Jelchi avatar
    Datum pristupanja
    15.11.2012.
    Bok svima!! ja sam Jelchi, mlada mama u potrazi za čarobnim gubitkom kilograma nakon poroda i općenito sa željom za uvođenjem neke zdravije ravnoteže u život. Obzirom da još dojim, moram poboljšati svoju prehranu kako bi mi malena dobivala što bolju klopicu. A htjela bih i samu sebe dovesti u red jer ovako nisam baš na vrhuncu zadovoljstva samom sobom (blago rečeno!).

Junior Member Maya avatar
    Datum pristupanja
    15.11.2012.
    Bok! Ja sam Maya i ovdje sam da nađem neke nove korisne informacije o tom vječnom pitanju i problemu zvanom Mršavljenje : ) za sada uspješno koračam stazom gubitka kilograma, a nadam se da ću tako nastaviti do kraja! ono što mi je također bitno je da sam se skroz pronašla u aktivnostima poput hodanja, brzog hodanja i trčanja, tako da se puno bolje osjećam i psihički i fizički...Uglavnom, napredak u svakom pogledu!
    Lady Chattelrey likes this.

Junior Member Lotta avatar
    Datum pristupanja
    30.10.2012.
    Bok, svima - ja sam Lotta. Imam 27 god i tu sam se našla u potrazi za rješenjima da se fino stešem kako sam oduvijek htjela, a nikako da skupim snage da krenem. Sada su mi kile već dobrano prekrdašile željene tako da nakon blagdana moram u klinč s njima! Otvorila sam i jedan izazov pa ako je netko za da mi se pridruži samo naprijed! Učiniti će te dobro djelo za blagdane : ))
    Lady Chattelrey likes this.

Member
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    Bok svima!
    ja sam skroz nova na forumu. Imam 28 godina, profesor kineziologije sam. Malo sam gledala teme kojima se forum bavi i čini mi se dosta interesantno!

Junior Member Lotta avatar
    Datum pristupanja
    30.10.2012.
    ooo, baš dobro da nam se i profesorica kineziologije pridružila!) biti će sigurno dosta pitanja forumaša na koje nam možeš dati korisne odgovore. Dobrodošla

Member
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    Hvala! Veselim se druzenju preko foruma! Vrlo rado cu pomoci i odgovoriti na pitanja

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ej! Eto ja imam 22 godine i želju izgubiti još 5 kg da bi bila zadovoljna sama sa sboom i obavezno smanjiti trbuh koji imam cijeli život. Mislim stvarno mi ga je dosta više i izgleda mi ko da ga se nikad ne budem riješila. Od pon krećem s vlastitiom režimom neke kao dijete i vježbanja tak da se tome baš veselim. Bila sam koristila tretmane kavitacije i jako sam zadovoljna njima, preporučam ko može nek si priušti s tim da sam dosta proučavala po forumima i ja sam otišla u Altis, same pohvale za njih.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove