Prvi specijalizirani forum za mršavljenje

+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6
    Member Mira avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.

Brojite li kalorije?

Često se piše kako bismo trebali zbrajati kalorije kako bi pratili dnevni unos. Meni je to malo zamorno pa me zanima jel to od tolike važnosti.

Ja nisam matematički tip pa mi više odgovara standardna dijeta u kojima imam naputke što trebam raditi.

Senior Member
    Datum pristupanja
    07.12.2012.
    Ej! Ja ih uglavnom brojim kolko mogu. Imam prijateljice koje imaju vagu pa svaku namirnicu koju stave dobe kalorije koje unose, ali mislim da je to pretjerivanje. Ja ti otprilike procijenim kolko dbevno kalorija unosim, al i kolko recimo potrošim tako da znam da sam više kalorija potrošila nego unesla i to mi je jedino bitno na dnevnoj razini.

Member
    Datum pristupanja
    06.12.2012.
    ono sto je bitno gledati a to je glikemicki indeks a ne brojati kalorije!

Member Nada avatar
    Datum pristupanja
    12.11.2012.
    Ja jedno vrijeme brojim, pa mi dosadi samo smanjim količinu,pa opet prestanem sa dijetama.Zatim ako se ne krećem
    dobijem vise kg nego sto sam smršavila uz neke dijete.Mozda bi trebaloa biti dosledna i brojati kalorije sve dok ne usvojim navike, možda sa vremenom mi postane brojanje kalorija navika.Jel netko ima sa tim iskustva, ako da, molim da mi javi jer sam nesretna.

Member Zoja avatar
    Datum pristupanja
    13.09.2013.
    Ja ih nikako ne mogu brojati, to mi bude baš zamorno i brzo me i makne od dijete jer me isfrustrira!

Junior Member rpvitka7 avatar
    Datum pristupanja
    19.03.2014.
    Pozdrav Nado!
    Ja sam od danas nova na forumu. Imam 119 kg. Počela sam brojati kalorije. Važem namirnice. Isprintala sam si tablice kalorijskih vrijednosti namirnica i zalijepila ih na unutarnju stranu kuhinjskih ormarića. Trebala bih imati manje od 90 kg. Pitam se samo kako ću izbrojati kaloriju u ručku - sarmi - kad to nigdje ne piše.
    Zato se odlučujem da ću u brojanju ustrajati, ali to ne mora biti za svaki obrok vaganje, vagati ću tamo gdje mogu. Puno Te pozdravljam i javi se, treba mi podrška!

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove